1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez doniak94, Lipiec 30, 2008.

1. doniak94

doniak94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xboxa premium ale on nie posiada kabla hdmi (nie mam czegoś takiego:
    Kod:
    http://bowi.com.pl/hdmi/mrs-170f.jpg
    )
    Ale w podstawowym kablu jest taki przełącznik na tv i hd tv i są czincze : biały czerwony żółty + czerwony zielony niebieski jak to podłączyć do televizora full hd sony bravia?
    Czy bez kabla hdmi będzie full hd?
    Z góry dziękuje (nie znalazłem przy użyciu szukajki!!!!)

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Kabel HDMI

Full HD (1080p) tylko na kablu HDMI, HD Ready (720p/1080i) pojdzie Ci po podlaczeniu kabli czerwony niebieski zielony (reszta, tj czerwony i bialy, te dwa osobne, to dzwiek stereo), tzn. Composite. Kable te podlaczasz to gniazd o tych samych kolorach w tv i przelaczasz na HD TV przy koncowce kabla.

Wczytywanie...

Poleć forum