1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel hdmi

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Grygor25, Listopad 20, 2008.

1. Grygor25

Grygor25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    B-ce Warm-mazur
    witam dzisiaj kupilem kabel hdmi i podpialem konsole ale nie wiem za bardzo jakie ustawienia wyswietlacza dac moze ktos poradzic jak ustawic optymalnie zeby bylo dobrze mam panasonic viera 32 cale

2. Lotnik421 Xbox One

3. jan0sik

jan0sik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    kszanuf
    Odp: kabel hdmi

Daj wszystko na minimum.... kolory do zera, kontrast do zera, wszystko do zera.

Jak będziesz miał dziewczynę to też będziesz sie pytał co i jak? Przecież takie ustawienia to sobie sam ustaw a nie zadawaj głupich pytań. Włącz telewizor odpal gre i bedziesz widział czy ładnie czy nie. Jak nie to wejdź do menu...... Aaaa właśnie zaskoczyłem, może pytasz jak wejść do menu? Mam plazme ale model też viera więc pilot pewnie taki sam a na pilocie masz przycisk MENU (nad moim paluszkiem) I tam sobie poustawiaj
    Jak coś to tu masz zdjęcie.

Wczytywanie...

Poleć forum