1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mosakPL, Październik 24, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Witam. mam pytanie. Czy jakbym kupił ten: http://allegro.pl/kabel-hdmi-fullhd-2m-1-miejsce-w-rankingach-i1274144885.html kabel HDMI, to by śmigał z X360 i byłby dźwięk i wszystko? Bo kiedyś słyszałem, że na niektórych nie ma dźwięku. A może ktoś ma taki kabelek?

Czy lepiej kupić kabel Microsoftu?
    Np. Ten: http://allegro.pl/kabel-hdmi-hdmi-microsoft-oryginalny-pozlacany-i1271500042.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    nie ma różnicy który kupisz

4. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
  5. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    obojętnie czy ma filtry czy nie ważne żeby miał pozłacane końcówki.HDMI to wyjście cyfrowe różnice z filtrem zobaczysz tylko wtedy kiedy nie będzie to kabel HDMI tylko np.SCART czyli wyjście analogowe.Cyfrowe kable tj.HDMI VGA... niczym się od siebie nie różnią no chyba tylko długością i grubością.A analogowe kable tj.SCART Czincz... mogą się różnić jakością w obrazie.Ja kiedyś miałem taki felerny kabel EURO który po podłączeniu np. DVD z tv pokazywał na ekranie zakłócenia(paski)
    W skrócie każdy cyfrowy kabel pokazuje obraz bez zakłóceń a analogowym kablu mogą wystąpić zakłócenia obrazu...

Moja rada kup kabel jak najtańszy,ale od jak najbardziej zaufanego sprzedawcy...

Pomogłem jeszcze raz podziękuj(-:

6. PawlaQ

PawlaQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zamość
    Tak jak napisał Art.13 . Nie ma różnicy czy kabel hdmi za 5 zł a 100 zł. Jakość obrazu jest taki sam ;]

7. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Potwierdzam, Ja kupiłem coś w tym stylu co pokazałeś za 5 zł i wszystko ładnie działa, a w dodatku pożyczałem od kumpla kabel za prawie 100 zł i żadnej różnicy nie widzę!!!

8. 1grzecho

1grzecho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    też zrobiłem pierwszy raz głupote bo mój pierwszy kabel pod konsole kosztował 60zł, potem kupiłem z allegro jeszcze 3kable , jjeden po 15zł i 2kable po 9zł do odtwarzacza bkueray i do laptopa, no i różnicy żadnej prócz ceny. nawet wykonanie podobne, także nie warto przepłacać.

9. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok
    różnica tylko w długości. HDMI to przesył cyfrowy.

Wczytywanie...

Poleć forum