1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel HDMI

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wojtekbp89, Wrzesień 27, 2011.

1. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Witam. Mam pewien problem. Otóż niedawno kupiłem nowy tv, i do tego xboxa 360. Jednak to nie stanowi problemu, aczkolwiek dodam, że z tego zakupu jestem niezmiernie zadowolony. Problem polega na tym, że mam podpiętego laptopa pod monitor za pomocą HDMI. I chciałbym, żeby TV było tylko za monitor, a całe audio szło z laptopa. Wpinam słuchawki i nadal dźwięk idzie przez kabel do TV. Szukam jakiś ustawień ale nic nie mogę znaleźć. W Windowsie mam ustawienie " sam projektor".

2. Lotnik421 Xbox One

3. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Dobra, mam :) Wystarczy poszperać w komputerze, w dźwięku. Po podłączeniu kabla HDMI pojawia się dodatkowe urządzenie, i tam wszystko się zmienia. Post edukacyjny- do zamknięcia :D

Wczytywanie...

Poleć forum