1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel od xboxa do starego telewizora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szawelus, Grudzień 2, 2011.

1. szawelus

szawelus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chcę podłączyć xboxa do starego telewizora (crt) z wejściem euro. Z tego co widzę to xbox wejścia euro nie ma ale są takie przejściówki euro-hdmi. Chciałem się tylko upewnić zanim kupię taki kabel, czy wszystko powinno działać okey? I jak będzie z jakością obrazu? (spodziewam się że nie za dobrze ale to jedyne rozwiązanie dopóki sobie nie uzbieram kasy na nowy telewizor).
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ja do swojego zestawu dostałem przejściówkę z componet-> Euro. Jakoś obrazu ? Dno, napisy małe a w części gier wręcz nie czytelne, brzydki obraz, nie warto grać na takiej jakości. Nie sądzę żeby na HDMI->Euro było lepiej.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Euro to sygnał analogowy, HDMI cyfrowy taka przejściówka nie ma prawa prawidłowo działać jeśli w ogóle zadziała, jak telewizor nie ma obsługi componentu choć by w euro to nic nie zrobisz po za zmianą tv na nowszy

5. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A component do euro to tak jakbyś załadował GeForce'a 560 do Celerona A300, po prostu nie ma sensu.

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Sens jest bo obraz będzie ładniejszy ale nie każdy tv obsługuje RGB od strony euro

7. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A moze by tak kupic kabel vga do monitora. Jezeli to ma byc na chwile to dobry bedzie nawet najtanszy. Jakosc bedzie na 100% lepsza od tv crt. Co sadzisz o takim rozwiazaniu??

8. krycha0711

krycha0711 Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szastarka, Poland
    zawsze na monitorze crt z kablem vga jakość bedzie lepsza, tv crt to stare tv, tam rozdzielczość była strasznie niska,na monitorze crt da sie uzyskać dobrą jakość, kiedyś korzystałemz takiego zestwu i nie było źle

9. szawelus

szawelus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedzi, w końcu podłączyłem xboxa przejściówką cinch-euro, ale teraz mam taki problem, że nie wyświetla się obraz - dźwięk jest, słychać w tle jakieś menusy ale za cholerę nic nie widać. Ma ktoś jakiś pomysł, co zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum