1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel PC - Telewizor

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez NikoBellic91, Czerwiec 20, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Witam, mam takie małe pytanko. Czy podłączając ten kabelek (Przewód kabel DVI HDMI 5m GOLD z PC na telewizor (2398377622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) pod moją kartę GeForce 9600 GT, to czy miałbym obraz i dźwięk w telewizorze? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Będzie jak podłączysz kartę dźwiękową do gpu.
    Wg opisu aukcji nie ma dźwięku, ale to dziwne, bo sam mam 9600gt z DVI z przejściówką na hdmi i mam audio.

1 osoba to lubi.
  4. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ehhh niestety mam zintegrowaną kartę dźwiękową. Czyli oprócz w/w kabla muszę zakupić kartę dźwiękową i tą przejściówkę na HDMI tak? A poleciłbyś mi jeszcze jakąś dobrą i tanią dźwiękówkę? A i czy po podłączeniu owej karty, trzeba będzie coś konfigurować, czy od razu już będę mógł się cieszyć z dźwięku jak i z obrazu z telewizora?

5. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Też mam integrę na mobo i ją podłączyłem kabelkiem spif z gpu, do tego przejściówka dvi>hdmi i kablem do tv.

View attachment 160

6. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Kurde nie znam się na tym zbytnio. Jakbyś miał kiedyś czas czy coś to mógłbyś mi tutaj lub na PW napisać wszystko co kupić, co najpierw, gdzie co i jak podłączyć itd.?

7. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Otwórz skrzynkę, zobacz czy masz połączone mobo z gpu kabelkiem audio, a jak nie to zlokalizuj wyjście audio na płycie głównej i podłącz do grafy. Jak masz gotowy pc to powinno być połączone, a jak sam składałeś to z gpu powinien być ten kabelek.

View attachment 161

Wczytywanie...

Poleć forum