1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel play & charge a komputer.

Temat na forum 'Artykuły' rozpoczęty przez stefan357, Czerwiec 8, 2013.

1. stefan357

stefan357 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam bezprzewodowego pada do x360 i moje pytanie to czy po podłączeniu takiego pada przez kabel play & charge do PC'ta wszystko bedzie działać tak jak powinno? W internecie spotkałem sie z podzielonym zdaniem na ten temat. Może ktoś używa takiego zestawu do grania na PC ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Przez ten kabel nie podlaczysz tak zeby grac.

Wysyłane z mojego HTC ChaCha A810e za pomocą Tapatalk 2

4. stefan357

stefan357 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    pisali ludzie na jakims forum że są sterowniki na stronie windows'a jak ktos ma taki kabel to mógłby spróbować, no ale zdania tam były mocno podzielone

5. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
  6. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Nie da się podłączyć pada od xbox 360 do pc przez Play&Charge zostaje tylko specjalny nadajnik kolega wyżej podał linka

7. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    No niestety fakt,mam taki kabel i jedyne co to mozesz naladowac ako w padzie przez USB.

8. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jeśli się nie znacie, to się nie wypowiadajcie. Taki mały pro tip ode mnie na przyszłość.

Ja posiadam pada bezprzewodowego do Xboksa oraz kabelek od Play'n'Charge i tak, można go przez to podłączyć do PC. Jedynie musisz zainstalować sterowniki odpowiednie dla Twojego systemu, które znajdziesz na stronie Microsoftu.

EDIT
    Przed chwilą sprawdziłem, wszystko działa jak należy, więc powinno działać również u Ciebie.

A ten Wireless Adapter, który podali koledzy wyżej, jest po to, abyś mógł używać tego pada bezprzewodowo. Jeśli wystarczy Ci pad przewodowy, to wystarczy również kabelek od Play'n'Charge.

9. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    Dziwne mi to nic nie dało mam ten kabel, mam pada podłączam to włącza mi on konsolę ^.^ a w grze owszem wykrywa go ale w ogóle nie reaguje.

Wczytywanie...

Poleć forum