1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Play&Charge i ładowanie akumulatorków...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mulerek, Sierpień 2, 2010.

1. mulerek

mulerek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nysa
    Witam!
    Otóż zastanawiam się, czy jak zakupię ten oto kabel: [JOYPAD] XBOX - Play&Charge KABEL Play Charge (1166510233) - Aukcje internetowe Allegro to czy będę mógł ładować przez niego baterie akumulatorki typu AA włożone w miejsce tam gdzie są baterie.
    Nigdzie nie mogłem doczytać czy jest taka możliwość, więc proszę o rozwikłanie mojej wątpliwości...
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zestaw zwany: "Graj i Ładuj" czyli po prostu podpinasz to do pada i do konsoli. Takie coś jak przewodowy pad tylko, że baterie ładują się w czasie gry. Przewodowe pady nie mają jak wiemy baterii, ale ja wolę mieć baterie i je ładować bo pad Xbox'a 360 działa długo.

4. bartek1980

bartek1980 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    z tego co pamietam z instrukcji do zestawu play and charge to można ładować również akumulatorki ale nie można tego robić ze zwykłymi bateriami

5. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No ze zwykłymi to wiadomo, że nie.

6. LinePL

LinePL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zwykle nie ..

7. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie. Akumulatorki nie kosztowały wtedy tak dużo, ale i tak wydaje mi się, że lepiej kupić akumulatorki bo i tak taniej wyjdzie.

8. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Premium - wiele ludzi kupuje to ze względu na "wygodę" a nie cenę. Chodzi o to, że nie musisz tych akumulatorków wyciągać, wkładać do ładowarki i czekać na załadowanie, tylko jedziesz na bieżąco.

Wczytywanie...

Poleć forum