1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel RCA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KarmiPL, Styczeń 31, 2014.

1. KarmiPL

KarmiPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam przerwany kabel RCA(od strony wtyczki do Xboxa), mam możliwość naprawy, ale chciałem tylko zapytać do jakich dziurek powinny jakie kable się dostać i jeszcze bym prosił o napisanie jaki kabel do czego służy bo wystarczy mi dzwięk i wideo mogę całkiem usunąć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gawior

gawior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. KarmiPL

KarmiPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No nie wiem u mnie np. kabel czerwony, który przetrwał jest na środku a tu niby ma iść na prawo?

edit
    Tu znalazłem chyba dobry schemat tylko teraz mam pytanie które kable mam usunąć a które zostawić do dzwięku?

Proszę mi powiedzieć od razu, które kable mi się przydają a które mogę usunąć.

Wczytywanie...

Poleć forum