1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel RockSmith

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Parada210, Marzec 1, 2012.

1. Parada210

Parada210 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka. Mam xboxa, grę Rocksmith i gitarę elektryczną. Muszę tylko to razem połączyć. No właśnie, wie ktoś może, gdzie dostanę kabel łączący gitarę z konsolą? Z tego co wiem, to jest to jack - USB, ale nie mam pojęcia skąd taki można wytrzasnąć. Na allegro ani na ebayu nie ma, a nie mam kasy na cały zestaw gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. OldPlayer

OldPlayer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja swój kupiłem na Amazon.com (USA) - nie mylić z Amazon.co.uk (i innymi EU) - kosztowało mni to w listopadzie coś koło 200/210zł
    Mniej więcej 100kabel, 50-cło i 50 przesyłka.
    Paczka była u mnie po 4 dniach od zamówienia !!!
    Amazon.com: Ubisoft Rocksmith Real Tone Cable: Video Games

i nie gadaj, że na ebay niema:
    Rocksmith Real tone Guitar Cable For Xbox 360 | eBay
    Rocksmith Guitar Real Tone Cable ONLY *NEW SEALED* PS3 XBOX 360 PC | eBay
    Ubisoft Rocksmith Real Tone Cable [Cable Only] Brand New with Free US Shipping (008888586883) | eBay
    ROCKSMITH REAL TONE CABLE New XBOX 360 PS3 PC Guitar Chord Box No Game Included | eBay

Zabawa jest niesamowita, jedynym minusem jest troche mało piosenek w porównaniu do RockBand3 (+1800 DLC ;P )

Wczytywanie...

Poleć forum