1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel SATA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez pulpido, Styczeń 16, 2011.

1. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Potrzebuje podłączyć dysk od x'a do kompa. Czytałem, że podłącza się go kablem SATA. Może mi ktoś zarzucić linkiem do allego z jak najtańszym takim kablem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Poplop

Poplop Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Boże... Sam nie umiesz wpisać na allegro Kabel SATA i wziąć najtańszego? To przerasta twoje możliwości?

4. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Bez rozkrecania dysku nie podłączysz. Kup na allegro connection kit czy jakoś tak(35zł)

5. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Poplop, szukałem i ale nie ma tam 1 wyniku z dokładnie takim kablem jakim podłącza się dysk. Skoro piszę tutaj temat to znaczy, że szukałem, nie wiem który będzie najlepszy i dlatego zgłosiłem tutaj o pomoc...
    zlewozmywak, ciężko się rozkręca dysk?
    Ten się nada? KLIK

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
Wczytywanie...

Poleć forum