1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel SATA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Utyk, Październik 4, 2011.

1. Utyk

Utyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Siemano.

Mam do was pytanie. Postanowiłem sam w zaciszu domowym przerobić Xboxa sposobem http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html
    Jest tu oczywiście potrzebny kabel SATA. Nie chce mi sie go kupować i tutaj rodzi się moje pytanie. Czy przedstawiony pomarańczowo/żółty kabel to kabel sata ?
    Widnieje na nim napis Serial ATA . Był podpięty do mojego HDD w komputerze jak widać na fotosach. Sory za jakość nie chciało mi się lecieć po aparat i strzeliłem fotki telefonem. Jeżeli potrzebujecie więcej zdjęć pisać !

ImageShack Album - 3 images

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. tureq85

tureq85 Świeżak Świeżak