1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel sieciowy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sekus, Wrzesień 2, 2008.

1. sekus

sekus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema... mam problem bo chce podłączyć xboxa360 do kompa ale kabel jaki dali w zestawie jest za krótki i chciałem zobaczyć na allegro ale nie wiem kompletnie jaki to rodzaj kabla czy możecie mi podać link do aukcji w której mógłbym kupić kabel dzięki któremu podłącze xboxa do kompa... a i jeszcze jedno przy okazji jak chce podłączyć xboxa do neta żeby mieć xbox live to mam podłączyć xboxa do kapa zrobić połączenie sieciowe i udostępnić mu internet czy coś takiego... proszę o pomoc... z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. fizol

fizol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. sekus

sekus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. fizol

fizol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Odp: Kabel sieciowy

powiem Ci szczerze ze robiąc to co tam pisze zagubiłem się:) ale tak tam pisze wszystko:)

Wczytywanie...

Poleć forum