1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA a Wejscie DVI

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez maspex, Luty 15, 2010.

1. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    WItam,
    zamowilem wlasnie sobie kabel VGA, w monitorze mam wejscie DVI i VGA, mam taka przedluzke VGA ( z VOODOO 2 :p dzieci pamietacie ten kabelek SLI ? ) wiec latwo odpinac i podpinac,ale mam tez wejscie DVI i tak:

Czy ten sygnal z kabla VGA od XBOXA jak podlacze pod DVI przejsciowka DVI-VGA bedzie ladniejszy - tzn.czy kablem idzie tylko sygnal analogowy ,czy moze wykryc wejscie DVI pod monitorem X i pusci cos ladniejszego?

Uprzedzam pytanie,zebym sam sprawdzil,przejsciowke DVI mam w domu,a jestem na stancji,wiec najwyzej jak napiszecie,ze ladniejszy obraz mamusia przysle poczta :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    jakie masz dokładnie wejście DVI w monitorze?
    jak DVI-D to przyjmuje tylko sygnał cyfrowy i nie będzie obrazu

4. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    DVI-D dzieki,czyli podejdzie HDMI-DVI jak kupie nowszego iXa :) Pozdrawiam

5. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik