1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KABEL VGA- brak dźwięku

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez pawel92g, Styczeń 5, 2009.

1. pawel92g

pawel92g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Dziś dostałem kabel vga do mojego xboxa:)
    Orginał od microsoftu.

Podłączyłem go i grafika naprawdę się polepszyła :D
    Szukałem i czytałem już dużo tematów, ale dalej nie wiem jak zrobić, aby dźwięk był. :confused:

Czytałem w jednym z tematów, że ta przejściówka się przyda:
    http://www.allegro.pl/item516021101_przejscie_m_jack_gniazdo_2x_rca_gniazda_f_vat.html

To prawda? Proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
  4. kuhar

kuhar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dokładne taka jest oki... sam ją mam wiec wiem... polecam... szkoda tylko że jest dźwięk tylko stereo ale da się przeżyć ;)

5. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To jest kurestwo co ten microsoft odpierdziela, ciągle coś dokupować ;/

Dzięki chłopaki :)

6. pawel92g

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  7. endriu892

endriu892 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Brak dźwięku, prosze o pomoc !

Witam, poniewaz nie mam uprawnien do zalozenia nowego tematu, zaczalem poszukiwania czego co najbardziej odpowiadalo by mojemu zagadnieniu i licze, ze moze zglosi sie jakas dobra osoba, ktora sprobuje mi pomoc. Juz pisze na czy polega problem.
    Nie chce mi sie opisywac calej historii, wiec w skrocie zmienilem ostatnio miejsce zamieszkania i okazalo sie, ze bedacy tu telewizor nie ma wejscia HDMI. Poniewaz wczesniej podlaczalem przez hdmi zaczalem szukac innego rozwiazania. Niestety zgubilem gdzies chinch microsoftu i to znacznie utrudnilo sprawe, ale kupilem przejsciowke DVI do kabla HDMI i udalo sie podlaczyc, grafika perfekcyjna nie jestes, ale wazne, ze chodzi. Z tymze po podlaczeniu zorientowalem sie, ze DVI odpowiada jedynie za video, za audio niestety nie. I tu przechodze do meritum, co mam zrobic, zeby miec dzwiek? Czytalem troceh o tym, ale wciaz nie mam rozwiazania. Bylem juz gotow kupowac cos takiego P02 PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER JACK3,5 PS3 XBOX GŁOŚNIKI (2176545212) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , ale zaczalem sie zastanaiwac w jaki sposob ja to podlacze do moich glosnikow. A pozniej jescze natrafilem na audio adapter i zaczalem myslec, ze moze jakos dzieki temu uda sie uzyskac dzwiek. Bardzo prosze o pomoc, jakby ktos mogl wyjasnic krok po kroku co mam zrobic, zeby udalo sie w koncu pograc z dzwiekiem. Z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi

Wczytywanie...

Poleć forum