Kabel VGA - co z jakością?

krotock

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie ludzie!
Kupiłem jakiś czas temu kabel VGA do konsolki abym mógł grać na moim monitorze od PC. Kabel jest chiński i chcąc zaoszczędzić dałem za niego 7 zł na allegro + przesyłka. Jakość jest tragiczna. No może trochę przesadzam, ale jest taka jakby poświata, albo smurzenie. Nie wiem jak to do końca nazwać. W każdym razie jest dość duży spadek ostrośći. Czy jeśli kupię jakiś porządniejszy kabel VGA, pozłacany, to będę miał ludzką jakość? Monitor gdy jest podpięty oryginalnym kablem LG do komputera ma wręcz wspaniałą jakość jak na VGA.
 

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście używam tego kabla : Wysokiej jakości kabel GOLD VGA AV HD do XBOX 360 (1525811062) - Aukcje internetowe Allegro i nie narzekam, jakościowo jest wykonany dobrze, grafika, bardzo dobra, jak na kable VGA. :)
 

krotock

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki. Chyba się skuszę i zamówię.
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem szczęście i udało mi się kupic taki kabel za 50zł : Oryginalny Kabel HD VGA AV Microsoft | XBOX 360 | Akcesoria | Sklep R2pol - gry, konsole, ps2, ps3, x360, psp, gba, n64, psx, gry komputerowe, Wrocław Jakość jest przepiękna, naprawde, wyraziste kolory, bardzo ładne tekstury, nie żałuje zakupu. jak chcesz kupić to polecam : Oryginalny Kabel HD VGA AV SLIM Czarny Microsoft | XBOX 360 | Akcesoria | Sklep R2pol - gry, konsole, ps2, ps3, x360, psp, gba, n64, psx, gry komputerowe, Wrocław. Wiem że drogi ale masz pewną jakość.
 

isser98

Użytkownik
Użytkownik
Jak wyżej, najlepszą jakość daje orginalny kabel VGA M$ :)
 

whiteplz

Świeżak
Świeżak
Ja kupiłem ten kabel VGA na allegro i nie narzekam :)
 

horse

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobrym kabelkiem też jest firmy BIG BEN Kabel VGA HQL - BigBen

Ja osobiście tych chińskich podróbek nie polecam, raz się skusiłem i oraz był po prostu tragedia(rozmyty, cienie jakieś przesunięte, mało ostry).
 

Do góry Bottom