1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel vga d-sub

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dybeq, Luty 7, 2012.

1. dybeq

dybeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Józefów
    witam

chcialbym sie dowiedziec czy taki kabel (llink) ma racje bytu czy ktos kto posiada taki kabel moze sie wypowiedziec na temat jego jakosci i czy obsluguje on 1080?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. megatomik

megatomik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. Fikol

Fikol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam ten kabel i tak jak megatomik napisał jakość jest do tyłka :p

5. Taiyou

Taiyou Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja również mam taki kabel, ale w przeciwieństwie do kolegów wyżej u mnie działa bardzo dobrze..Inną sprawą jest że na monitorze 19 calowym to nie można wymagać nie wiadomo czego, ale w każdym razie u mnie spisuje się bez zastrzeżeń

6. Carlos11

Carlos11 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kable z allegro po 20 zl sa jak loteria, jednym dziala dobrze, drugim zle.. Jesli chcesz miec dobra jakosc idz do sklepu i kup orginalny z microsoftu za okolo 80 zl

Wczytywanie...

Poleć forum