1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA do monitora. HELP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vister, Grudzień 14, 2011.

1. Vister

Vister Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Centrum
    Witam ;)
    Mam pytanko
    czy taki : http://images.gametrade.pl/system/photos/000/069/474/photo_viewer_medium/DSC02728.JPG?1306233667 :
    kabel vga zapewni dobrą jakość obrazu? (wiem wiem... bigben albo M$ lepsze, ale billem nie jestem :D,, koleś mówi, że obraz idealny) Czy lepiej jest kupić te z pozłacanymi końcówkami??

I pytanie które zadaję sobie od wielu dni... (chociaz na komputerach znam się b. dobrze...)
    Jeżeli w monitorze mam odłączane wejście d-sub to kabel VGA będzie pasował? Tego NIE OGARNIAM!?

Wczytywanie...

Poleć forum