1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA do monitora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez typu1995, Styczeń 31, 2011.

1. typu1995

typu1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, żeby grać na monitorze potrzebny jest ten kabel ? KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (1426590197) - Aukcje internetowe Allegro ?? Narazie najtaszy okolo 18 zł mi wyjdzie z przesyłką, ale jak będzie z głosem ? mozecie coś poradzic? Czy sie kupuje cos osobnego do niego? Jak tak to co :?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Te za 18zl to podroby. Nie radzie ich kupowac, bo potrafia narobic mnostwo problemow.
    Do dzwieku mozesz uzyc audio adaptera. W oryginalnym kablu VGA M$ sa cinche do dzwieku.

4. typu1995

typu1995 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A na osobnej aukcji da się kupić taki czincz?

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie polecam takich tanich kabli - polecam wydać więcej ale będziesz pewien jakości

6. bater88

bater88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pewien jakiej jakości?

7. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Możesz polecić coś z tego co jest na Allegro?

8. Patrolek PL

Patrolek PL XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    W-wa
    Ja mam taki sam kabel i żadnych problemów nie mam. Te czincze podłączyłem do monitora za pomocą tego [​IMG] i wszystko jest ok.

9. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  10. skn123

skn123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, to jest oryginalny, nie kupuj kabli za 10 zł bo mają wadę w nakładaniu na siebie obrazu tzn. każdy piksel ma odcień tak jakby dwa obrazy były na siebie nałożone, wiem o tym bo się sam przejechałem na tanim kablu za 10 zł.Najlepiej kup BigBena albo oryginalnego MS

11. cheery

cheery Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Oryginalny kabel vga to koszt około 100 zł ;]
    Jednak ja mam kabelek za 40 zł i nie narzekam (monitor 17 cali).

12. yoshipl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Kabel VGA od BigBena kosztuje ponad 100zł :)

@cheery
    Daj link jest kupiłeś na Allegro

13. noq

noq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam BigBena. Sam kupiłem używany za 60 zł i wyciska chyba najlepszą jakość z mojego monitora.

14. szymek488

szymek488 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zambrów
    Ja mam taki sam kabel + przejściówka taką jak pokazał Patrolek i wszystko śmiga :)

15. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Kabel za 4 browary , coś w tym stylu taniego z allegro choć podobno był za 40 zł . Działa bez zarzutów. A ten co dałeś to jakiś fake podróba. Kabel MS kosztuje ponad 100 zł.

16. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    u mnie w media markt kabel od ms kosztuje 99zl, natomiast jak kupilem od uzytkownika tego forum kabel big bena za 50zl z wliczona przesylka i roznymi przejsciowkami ktore jak sie okazaly byly nie potrzebne bo kabel byl dobrze zaprojektowany w porownaiu do np kabli hamy, gdzie do dzwieku kabel o dlugosci 15cm odchodzi zaraz przy wtyczce d- sub , a w big benie oba kable sa rozdzielone od wtyczki av :)

I nie mowcie mi ze nie ma roznicy w kablach, bo mialem ten kabel kumpla hamy, gdzie niby kosztuje 110zl na necie, on kupil za 49zl w media markt ale byl ostatni i pojawia sie podwojny obraz, z bliska to widac, kazdy element ma taki cien jakby, no i jeszcze mialem tak ze jak ladowalo sie gta 4 i pojawiaja sie te rockstar games i rockstar north to w tle paski lataly, na bigbenie nie mam tego problemu ;)

BTW. kiedy ktos naprawi to ze po angielsku forum i znakow nie ma PL ? ;/ nie umiem pisac bez PL, ale chce zeby to jakos czytelne bylo...

edit:
    http://allegro.pl/kabel-bigben-vga-xbox-360-switch-vga-bcm-i1436768511.html tu mozesz sie licytowac, masz przy okazji switcha, ktory ogolnie rzecz biorac jest przydatny, bo przepinanie kabli jest troche denerwujace po pewnym czasie, chyba ze masz 2 wejscia w monitorze, albo np d-sub i dvi, a wartość "allegrowa" tego switcha to 29zł jakby nie było, i przy okazji musisz sobie dokupić kabel vga( d-sub - d-sub) który będzie szedł od PC do tej skrzynki

http://allegro.pl/kabel-bigben-vga-xbox-360-i1440055081.html a tu kup teraz, tylko sie o przesciowki zapytaj, bo jak chcesz kupic np w Auchanie czy Tesco taka ze 2x chinch na 1x mini jack to kosztuje Hama 17zl :O , w elektronicznych pewnie z 5zl bedzie

17. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko oryginalny od M$, wszelkie BigBeny sobie odpusccie.

18. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To teraz to uzasadnij, bo akurat słyszałem OPINIE ( bo osobiście nie miałem do czynienia z kablem od MS) ze oryginalny kabel akurat wcale nie jest najlepszy, i za najlepsze właśnie są uznawane te od bigbena.

19. rampi2502

rampi2502 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Polecam ten od BigBena. Sam na nim śmigam i obraz i dźwięk super mimo że monitor stare 14calowe lcd. ;D

20. drfdr

drfdr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
Wczytywanie...

Poleć forum