Kabel vga. Do wszystkich ktorzy posiadaja.

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
bardzo bym prosil wszystkich ktorzy posiadaja kabel vga, aby zrobili screena obrazu (najlepiej z dashboardu), i prosze abyscie pokazali mi jaki macie dokladnie kabel.
 

Czupax

Użytkownik
Użytkownik
Obraz wygląda praktycznie tak samo jak na kablu HDMI
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Najtańszy z allegro za 20zł
W najniższej rozdzielczości tak sobie
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
http://img96.imageshack.us/img96/6046/p4046371.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/1223/p4046368.jpg
http://img191.imageshack.us/img191/9203/p4046366.jpg

Jak widać obraz rozdwojony przebity w prawo ale grać się da.. jednak na większych calach zaczyna to denerwować, do 19" ujdzie ale na 22" jakość jest bardzo średnia.

Kabel to jakieś no-name za niecałe 20zł, zero oznaczeń na kablu i wtyczkach a plastik w rękach skrzypi. Zamierzam kupić oryginalny kabel od M$, może w tym tygodniu kupie to dam obrazki z porównaniem jakości (o ile kupie)
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
u mnie tez jest obraz rozdwojony, a inni uzytkownicy od tego samego kabla pisza ze maja dobry obraz ;/.
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Inni tak piszą bo nie widzą wad.. ja na początku też sądziłem że obraz jest ładny, na większym monitorze zobaczyłem rozdwojenie dopiero, i jak sprawdzałem na mniejszych monitorach też jest tylko mniejsze i dlatego nie widać jak się człowiek nie przyjrzy.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Mam kabel najtańszy za 13-20zł obraz żyleta, zero przebić, problem miałem na kablu hdmi obraz rozdwojony. Nie zrobię zdjęć ponieważ TV zaniosłem na reklamację( z powodu rozdwojenie obrazu na HDMI, wymieniają płytę główną)
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
u mnie różnica pomiędzy kablem za 20 złotych a Big Benem jest kolosalna,na korzyść Big Bena oczywiście:)
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Jak widać obraz rozdwojony przebity w prawo ale grać się da.. jednak na większych calach zaczyna to denerwować, do 19" ujdzie ale na 22" jakość jest bardzo średnia.
Tez tak mam :D, na kablu MS mialem zylete - jakosc lepsza niz na HDMI - Taki PCtowy obraz byl ;).
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Ja mam no name i obraz podwojny.. Przyzwyczailem sie ale planuje zakup kabelka od bigbena albo microsoftu.
 

Baldek

Użytkownik
Użytkownik
Ja też mam no-name za 13 zł i jak dla mnie obraz żyleta .. Przynajmniej ja nie narzekam.
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
Monitor full HD 22",kabel za 17zł-Obraz miałem lekko rozdwojony i mienił się w oczach co bardzo irytowało Mnie.Teraz ten kabel służy mi tylko do dźwięku,a obraz mam przez HDMI->DVI i jest żyleta :D
 

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
Skoro juz rozmawiamy, to gdzie mozna kupic kabel bigben albo M$, i po ile chodza one ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl

Sauron24

Użytkownik
Użytkownik
a w jakims saturnie czy media markcie idzie to kupic ? Czy jest w ogole jakas roznica miedzy kablem M$ od bigbena w obrazie ?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Na TV 40" moze byc ten kabel, bo tego tak nie widac...Ale na monitorze 22" jest...zle :p
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Między M$ a bigbenem nie ma wielkiej różnicy w jakości.
 

Czupax

Użytkownik
Użytkownik
Jak się ma kabel VGA z allegro za 10 zł to nie dziwne że obraz się np dwoi

Ja posiadam kabel za 30 parę zł od Robsona z allegro, i bardzo go polecam!
Bardzo dobre tworzywo i świetna jakość obrazu

(zdjęcia robione telefonem)







 

bonzo

Użytkownik
Użytkownik
w media markcie sa kable, ale nie jest to jakas mega jakosc. tzn sa dobre, ale kable ktore tam sa po 100-120 zł prawie sie nie roznia od tych za 30 zł, a skoro nie widac roznicy to po co przeplacac?;)
 

Kaktus92

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Czy jest spora różnica między obrazem na telewizorze SD do którego podłączony jest x360 przez SCART pomiędzy obrazem na monitorze 4:3 z max rozdzielczością 1280x1024 podłączonym przez kabel VGA? Oczywiście na korzyść tego drugiego.

Wiem że są do wyboru różne rozdzielczości, ale czy obraz generowany w 1280x1024 bardzo odstaje od obrazu 720p?

Z góry dzięki.
 

Do góry Bottom