1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel VGA do X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jackas95, Sierpień 23, 2010.

1. jackas95

jackas95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z miasta
    siema, sory jeśli był taki temat, ale go nie znalazłem :)
    chodzi o wybór optymalnego kabla VGA do xboxa. nie chce bulić za oryginalny, dlatego rozglądam się za jakimś dobrym zamiennikiem. kupiłem tydzień temu taki kabelek za 9,99, i jak można się było spodziewać, jakość obrazu przesyłanego przez kabel jest okropna. wydaję mi się, że ten byłby odpowiedni, bo jest gruby i ma dławiki zakłóceń, ale czekam na wasze zdanie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. Sobota

Sobota Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mam taki kabel jak wyżej choć już teraz z niego nie korzystam, bo teraz pykam na TV z HD. Mogę sprzedać jak co.

5. d0m3l

d0m3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Ja polecam oryginalny, niedawno taki zakupiłem na allegro za bardzo dobrą cenę ok. 50zł. Jeżeli nie to kabel bigben, który w zestawie ma wszystkie potrzebne przejściówki, ale koszt ok. 89zł. Z tych tańszych to można trafić na dobry, ale jednak dużo z nich ma jakieś wady w postaci np. braku koloru lub duszków na ekranie.

6. AvePasy

AvePasy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja kupilem kabel VGA za 10zl i nie narzekam, wszystko pieknie smiga, i mozna swobodnie grac na moim monitorze

Wczytywanie...

Poleć forum