1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel vga do xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Poni, Wrzesień 15, 2014.

1. Poni

Poni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem dziś kabel vga do xboxa za 17 zł i to co zobaczyłem to jakaś masakra ekran jest strasznie rozmazany, i zamiarzam kupić jakiś inny niestety nie wydam 130 zł za kabel microsoftu widziałem kabel speedlink za 50 i bigbena za 100 wiec ten big troche drogi ale mam pytanie czy ten speedlink ma czysty obraz czy tez rozmazane ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Oryginalny kabel z Microsoftu to 100 % pewności. Ktoś tu na forum sprzedawał taki kabel za 59 złotych.

4. Poni

Poni Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co z tym speedlinkiem posiada ktoś ? jeśli ktoś sprzedaje jakiś markowy kabel to prosze o oferty

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przeszukaj dział Giełda na forum Sprzedam Napisz do serwisów na forum, ktoś na pewno posiada lepszy kabel na sprzedaż. To co kupiłeś to się do niczego nie nadaje.

6. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Co za bzdury, ms to pewność 100%? Różnicy nie będzie bo jakość i tak będzie stratna :) jak chcesz mieć normalny obraz (cyfrowy) to zainwestuj w kabel hdmi a jak nie masz hdmi w monitorze(bo zapewne do tego chcesz podłączyć klocka) to inwestuj parę zł w przejściówkę hdmi to dvi i tyle. Ale jeśli nawet tego nei masz to nic z tym nie zrobisz.

@down'
    Na oczy chyba kabla hdmi nie widziałeś

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Oczywiście ze jakość na kablu Microsoft to wysoka jakość jak hdmi.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To ty chyba nie widziałeś obrazu na oryginalnym kablu vga z Microsoftu. Może nie jest tak ostry jak przez hdmi, ale spokojnie dorównuje komponentowi. A to w zupełności wystarczy.

9. chomiczonek

chomiczonek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja kupiłem najtańszy chiński kabel vga do xbox 360 + przejściówka z 2 audio na jack za 15 zł całość na allegro i jest ok. Obraz jest dobry na 20 calach 1680x1050( Samsung Syncmaster t200).Rozdzielczość w xboxie mam ustawioną na 1280x720 i obraz jest na pełen ekran. Paredziesiąt razy wyjmowałem i wkładałem i nadal działa elegancko. Według mnie nie ma sensu wydawać 60 zł na kabel VGA.

Mam coś takiego:
    KABEL VGA XBOX 360 GOLD CRV LCD + ADAPTER AUDIO (4577459611) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

10. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Może? Nigdy nie będzie takiego obrazu jak na hdmi/dvi przez śmieszne d sub :) i różnica zawsze będzie wielka

Wczytywanie...

Poleć forum