1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA do Xbox'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez djinsekt, Maj 14, 2012.

1. djinsekt

djinsekt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Witajcie

Przymierzam się do zakupu X-a.Na początku będzie śmigał z monitorem CRT 19''. W przyszłości będzie coś o wiele lepszego.

Muszę kupić kabel do podłączenia a w sklepie zaśpiewali mi 40zł. Czy takie coś mogłoby być. >> KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED + AUDIO (2340273787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Wiem,że różnie to z tą jakością kabli jest.Jedni narzekają,inni zachwalają.

Z góry dziękuję za każdą sensowną poradę. :wink-new:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na takim kablu nie będziesz miał dobrej jakości. Jeśli vga, to tylko oryginalny ms, albo bigbena. Było już nie raz o tym. Jak masz monitor z DVI, to kup przejściówkę DVI-HDMI, o wiele taniej wyjdzie i lepiej.

4. djinsekt

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    W pewnym temacie ktoś taki sobie chwalił KX1A KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD (2320185296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Będzie więcej kasy to będzie i monitor i lepsze kable.

A może takie coś >> http://allegro.pl/kabel-vga-xbox-360-gold-plated-crv-lcd-hd-gratis-i2279297661.html

A taki kabelek oryginalny to jest np taki> http://allegro.pl/kabel-xbox-360-monitor-vga-crt-lcd-hq-hd-gold-i2299491987.html
    Czy to tylko opakowanie z obrazkami XBox?

5. Krzysztof Marek

Krzysztof Marek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żagań
    Kupiłem jeden kabel za 15 zł i podziękowałem jakoś beznadziejna a do tego kabel padł po tygodniu teraz zakupiłem oryginalny kabel bigbena i jestem bardzo z niego zadowolony Tobie polecam zrobić tak samo :)

6. djinsekt

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
  7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pisze nawet wielkimi literami ze oryginalny, to nie jakies dziecko z allegro tylko sklep wiec jaj sobie nie robia

8. djinsekt

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Perła City
    Temat do zamknięcia. Kabel już dawno temu zakupiony. Dziękuję za wszelaką pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum