1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA nie ma dźwięku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ShiZZeRR, Grudzień 26, 2012.

1. ShiZZeRR

ShiZZeRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
    Witam na święta dostałem xboxa 360 lt3.0.Podłączyłem go do monitora 19 AsusVW193D-B kablem VGA zakupionym na allegro za 20 zł grafika ogólnie jest super . Problem w tym że nie mam dźwięku bo w głośnikach brak wejścia do tych 2 kabli od VGA:)W głośnikach 1 wejście. Proszę was o podanie linku z allegro z tą przejściówką do dźwięku ponieważ jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Klisiu

Klisiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. ShiZZeRR

ShiZZeRR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grodzisk Wielkopolski
  5. Klisiu

Klisiu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta przejściówka co ja ci podałem to do niej możesz podłączyc głośniki z tego wejścia co masz w komputerze włożone, a jeżeli nie chcesz co chwile przekładac wtyczki to lepiej kup tą drugą przejściówkę i włóż ją do głośników. Ja kozystam z tej pierwszej opcji

Wczytywanie...

Poleć forum