1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA, obraz rozmyty, rozmazany.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez termit1992, Październik 25, 2010.

1. termit1992

termit1992 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Witam,
    Mam pewien problem, otóż kabel VGA który zakupiłem na allegro(noname jakiś "mobisoft" ;/) u kolegi na monitorze samsung 920n odbiera prawidłowo bez żadnych problemów, nie występują zadne efekty rozmazania czy rozmycia. Natomiast na moim monitorze LG Flatron W2243S obraz jest strasznie rozmazany, nieczytelny niczym jak na kalkulatorze:D . Śledząc inne watki o tej tematyce wyczytałem ze może to być wina kabla lecz pewności nie mam dlatego pisze. Co można poradzić z tym problemem, czy w grę wchodzi wyłącznie kupno oryginalnego kabla(Microsoft v bigben)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak jest to wina kabla u kolegi na samsungu tego nie widac gdyz ma on mniejszy monitor z mniejsza rozdzialka i dlatego u niego nie widac tego rozmycia natomiast gdy u siebie ustawisz wysoka rozdzielczosc to dopiero jest to zauwazalne

Wczytywanie...

Poleć forum