1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA od Microsoftu. Jak z jakością ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez harryhill, Listopad 4, 2012.

1. harryhill

harryhill Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    chcę zakupić kabel MICROSOFT VGA HD AV CABLE ORYGINALNY KABEL NOWY (2746359490) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z tej aukcji i moje pytanie, jaka będzie jakość na takim kablu, na monitorze lcd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
  4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Taka sama jak i na kablu za 10-15zł....

5. sebcio2804

sebcio2804 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No i tu się nie zgodzę.Sam miałem kilka takich za za 10-15zł... i wszystkie były kijowe (zła jakość obrazu).
    Podobno niektórym się udało i mają tanie z dobrą jakością...Mnie nie.Dopiero zakup oryginalnego M$ poprawił jakość obrazu.
    To przynajmniej moje zdanie.

6. Tomek111131

Tomek111131 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na twoim miejscu zainwestowałbym więcej pieniędzy w taki kabel kupić tylko oryginalny MS albo BigBen bo są to najsolidniejsze kable, i nie kupowałbym na allegro ponieważ pełno podróbek tego produktu lepiej zamówić z jakiegoś zaufanego sklepu internetowego. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum