1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA + Przejściówka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez J@siek, Listopad 11, 2009.

1. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, czy opłaca się kupować taki oto kabel: ZŁOTY KABEL VGA AV-SKLEP GLIWICE KATOWICE KRAKÓW (795637049) - Aukcje internetowe Allegro
    Z tego co widzę to niczym sie nie rózni o tego z bigbena czy m$, jesli sie myle to pomóżcie. Może ktoś taki zakupił i jest zadowolony ? Poza tym jest 2 sprawa.
    Mam monitor crt ze stale przymocowanym kablem. Czy przejsciówka zmniejsza jakość obrazu, jeżeli tak to czy zauważalnie ?

Taa jest "szukaj", czytalem troche o tych przejsciowkach ale nadal pewny nie jestem co do nich, wiec pytam przy okazji 1 pytania. I prosze aby wypowiadaly sie osoby ktore sa w temacie i wiedza co nieco.

2. Lotnik421 Xbox One

3. artiszarik

artiszarik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kabel VGA z podanej aukcji jak najbardziej opłaca się kupić. To jest tak samo jak z kablami HDMI - przy krótkim kablu cena nie robi różnicy, przy dłuższych owszem.

Co do przejściówki - jak wyżej, przy krótkim kablu nie zauważysz żadnej różnicy.

Podsumowując: Kup ten kabel, przejściówkę, a będziesz cieszył się dobrą jakością obrazu (oczywiście jeżeli monitor masz dobry) :)

Pozdrawiam ;)

4. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie chcialem zakladac nowego tematu wiec orzystajac z okazji, chcialem się zapytac o jedna żecz, czy jak mam monitor lcd i kabel ktory pokazal wyzej kolega J@siek to czy istnieje jakis sposob zebym podlaczyl jednoczesnie monitor do komputera i xboxa? zebym nie musial odlaczac kabla od monitora przy kazdym wlanczaniu xboxa

pozdro

5. J@siek

J@siek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zobacze, bo dosc glosno bylo o tych "no name"- ach, które przesyłaly lipna jakosc obrazu i ze oplacalo sie tylko m$ LUB bb, tyle ze ja nie widze roznicy miedzy tymi kablami a moim, wiec po co przeplacac.

Co do tego, to oczywiscie sa switch'e do vga, tu ci daje 1 z allegro: VGA Switch X360/PC NÓWKA! HD! Sklep =R2pol= (804251139) - Aukcje internetowe Allegro
    myślę, że taki by ci spasił ;)

Wczytywanie...

Poleć forum