1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA Pytania

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez tumispada, Czerwiec 21, 2011.

1. tumispada

tumispada Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziś pragnę zamówić kabel VGA x360 do mojego monitora

KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD (1650089677) - Aukcje internetowe Allegro

czy ten będzie w porządku?

Wyposażony dodatkowo w gniazda A/V (cinch) do podłączenia pod sprzęt audio.

Tak pisze na aukcji to będę miał dźwięk w głośnikach? czy muszę przejściówkę kupić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Kabel jest jak by powiedzieć dymny może ci się trafić i będzie ok , a może być felerny efekt ducha pasy itp , jakość kabla jest ważna bo to analog , kup lepiej BigBena albo M$ tylko nie na allegro bo tam takich nie ma na oryginalnego musisz dać ok 80-120zł ale jakość i wytrzymałość o wiele większa od kabli po 10-40zł , możesz podpiąć dźwięk do wszystkiego co ma Jack czy czincze w tym twoim zestawie nie ma przejściówki czincze na jack w oryginałach jest , jak będziesz miał więcej pytań to pisz na PW

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    chłopie, nie kupuj tego kabla. wysokiej jakosci komponenty za 17.50??? jak zależy ci na b. dobrej jakości wizji a nie na przeciętnej to zainwestuj w kabel od MS albo BB - tak jak kolego powyżej ci napisał.

5. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Szkoda kasy na big bena albo kabel od ms. Na takich tanich kablach dobrze wygląda obraz. Jak bedziesz miał pecha i bedzie lipa to moze da rade oddac do sklepu i powiesz ze bubel sprzedali i niech dają nowy.

6. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Następny heretyk, bubel to jest wlasnie ten tani i nie pisz ze nie ma roznicy bo jest i widac to od razu zarówno po jakosci kabla jak i obrazu, owszem czasem zdarzy sie w miare dobrze działający tani kabel ale to loteria i nie ma sensu brac w niej udziału bo sie wiecej straci

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja mam vga za 8zl nie ma roznicy na moim tv pomiedzy nim a hdmi. Podlaczajac go do monitora obraz jest ppdwojny

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

8. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    za 8 zł to ja mogę wysłac sms fundacji "pomagam" a nie kupować kabel łączący konsolę i monitor. bo na kupowanie bubli to szkoda mi kasy.

Wczytywanie...

Poleć forum