Kabel VGA - rozdwojony obraz

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
Jakiś czas temu kupiłem kabel(podróbka) żeby podlaczyc xbox-a do monitora. No i obraz mam rozdwojony.. Z czasem się przyzwyczaiłem, ale zaczeło mnie to znowu drażnić i rozmyślam nad kupnem nowego kabla. Tylok pytanie, czy jest sens.? chce kupic znow podrobke.Chcę po prostu wiedzieć, czy jak kupie nowy kabel, to czy koniecznie tez bedzie rozdwojony obraz.

Czym się różnią wgl jakosci obrazow miedzy zwyklym podrobionym a originalnym kablem VGA?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdź czy wszędzie masz dociśnięty kabel do końca. Ja kupiłem podróbkę , to najpierw nie chciała pasować z tyłu do konsoli , ale z tym się uporałem , a później okazało się , ze muszę przykręcać go tymi śrubkami do monitora , bo jak nie był mocno dociśnięty , to obraz nawet się troił :p

Ale suma sumarum , gdy wszystko zostało porządnie dociśnięte , do obrazu nie miałem żadnych zastrzeżeń. A wydałem tylko 20 zł :p
 

hehe925

Użytkownik
Użytkownik
albo microsoftu lub Bigbena
 

dawid320

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie docislem dobrze, ale ostatnio wcisla mi się ta jedna "igielka" z wtyczki, ktora idzie do monitora - ale przed je jwcisnieciem byl tez rozmazany, ale po prostu mniej.

Chcę po prostu wiedzieć, czy jak kupie 2x podróbkę, to mam szansę na nierozdwojony obraz, czy po prostu tak już jest.? Bo ja myslalem dotąd, że roznica miedzy podróbką a org - to glownie w kolorach, ostrosci, a nie ma problemu z jakims rozdwajaniem..
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Możesz zaryzykować i kupić inną podróbkę :p Może ta akurat będzie działać jak należy.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kupowanie podróbek to loteria. W przypadku kabli analogowych ich jakość jest ważna. Kup BIGBENA lub orginalny m$, bo wydasz pewnie więcej kasy na poszukiwaniu "dobrej" podróbki.
 

Milan65

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedam orginalny BigBen jak chcesz-świetna jakość niema rozdwojonego obrazu.Kabel VGA do xbox 360 BIG BEN+GRA! PES 2008 (1051143633) - Aukcje internetowe Allegro
 

lukeskajloker

Użytkownik
Użytkownik
zrob swoj jak ja
 

OSLO007

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich
kupiłem konsola xbox 360 HD DVD Player ale bez kabla moze ktoś poradzi ktury kabel nalezy kupić
 

OSLO007

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich
kupiłem konsola xbox 360 HD DVD Player ale bez kabla moze ktoś wskazać jaki to kabel
 

Do góry Bottom