1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA - rozdwojony obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid320, Maj 30, 2010.

1. dawid320

dawid320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakiś czas temu kupiłem kabel(podróbka) żeby podlaczyc xbox-a do monitora. No i obraz mam rozdwojony.. Z czasem się przyzwyczaiłem, ale zaczeło mnie to znowu drażnić i rozmyślam nad kupnem nowego kabla. Tylok pytanie, czy jest sens.? chce kupic znow podrobke.Chcę po prostu wiedzieć, czy jak kupie nowy kabel, to czy koniecznie tez bedzie rozdwojony obraz.

Czym się różnią wgl jakosci obrazow miedzy zwyklym podrobionym a originalnym kablem VGA?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
  4. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Sprawdź czy wszędzie masz dociśnięty kabel do końca. Ja kupiłem podróbkę , to najpierw nie chciała pasować z tyłu do konsoli , ale z tym się uporałem , a później okazało się , ze muszę przykręcać go tymi śrubkami do monitora , bo jak nie był mocno dociśnięty , to obraz nawet się troił :p

Ale suma sumarum , gdy wszystko zostało porządnie dociśnięte , do obrazu nie miałem żadnych zastrzeżeń. A wydałem tylko 20 zł :p

5. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    albo microsoftu lub Bigbena

6. dawid320

dawid320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No właśnie docislem dobrze, ale ostatnio wcisla mi się ta jedna "igielka" z wtyczki, ktora idzie do monitora - ale przed je jwcisnieciem byl tez rozmazany, ale po prostu mniej.

Chcę po prostu wiedzieć, czy jak kupie 2x podróbkę, to mam szansę na nierozdwojony obraz, czy po prostu tak już jest.? Bo ja myslalem dotąd, że roznica miedzy podróbką a org - to glownie w kolorach, ostrosci, a nie ma problemu z jakims rozdwajaniem..

7. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Możesz zaryzykować i kupić inną podróbkę :p Może ta akurat będzie działać jak należy.

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Kupowanie podróbek to loteria. W przypadku kabli analogowych ich jakość jest ważna. Kup BIGBENA lub orginalny m$, bo wydasz pewnie więcej kasy na poszukiwaniu "dobrej" podróbki.

9. Milan65

Milan65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bartosyzce
  10. lukeskajloker

lukeskajloker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  11. OSLO007

OSLO007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    kupiłem konsola xbox 360 HD DVD Player ale bez kabla moze ktoś poradzi ktury kabel nalezy kupić

12. OSLO007

OSLO007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich
    kupiłem konsola xbox 360 HD DVD Player ale bez kabla moze ktoś wskazać jaki to kabel

Wczytywanie...

Poleć forum