1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA/Stereo do monitora.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Soolek, Grudzień 5, 2012.

1. Soolek

Soolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zambrów
    Witam mam zamiar przenieść xboxa 360 do mojego pokoiku i chce podłączyć go pod monitor od PC Samsung SyncMaster B2230N ten model nie ma wejścia HDMI oraz wbudowanych głośników. Dlatego chciałbym zapytać czy taki kabel rozwiąże problem : SPEED-LINK KABEL Xbox 360 HD (VGA/Stereo) SL-2317 - porównaj ceny w Okazje.info
    Oraz czy będzie działał mi dźwięk po podłączeniu głośników.

Dziękuje bardzo za wszelką pomoc w rozwiązaniu problemu.
    Soolek

2. Lotnik421 Xbox One

3. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  4. Soolek

Soolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zambrów
    Dzieki wielkie wiem, nie zamówiłbym o takiej cenie tylko chodziło mi czy takowy kabel by mi działał :)

5. jaqs

jaqs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Mi przy takim kablu jak z allegro i monitorze LG W2252TQ pojawial sie statyczny ghosting i nie dalo rady nic z tym zrobic. Na innym monitorze ten kabel dzialal poprawnie, wiec jak widac wszystko zalezy. Jednak na tym Samsungu wydaje mi sie, ze powinno byc ok nawet na takim z allegro.

6. Rooob3

Rooob3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Kabel będzie działał, sam mam taki ;).. Jeżeli chcesz podłączyć do starego monitora to one zazwyczaj kabel mają wbudowany i bd potrzebował złącza[​IMG],
    a co do podłączenia głośników o ile są na chinch nie bedziesz miał problemu, jeżeli nie to potrzebujesz 2 rzeczy, taką o to przejściówkę z chinch na jack [​IMG]
    i taki o to łącznik jacka [​IMG] ;) Pozdrawiam.

7. Soolek

Soolek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zambrów
    Tak wznawiam pytanie ponieważ posiadam Chincha i ten kabel ale jest pewien problem gdy podpinam kabel i odpalam monitor + xboxa to nie pokazuje mi się obraz powiecie mi dlaczego? Cżyżby nie działał lub ja nie umiem go odpalić ;D?

Hmm ta wtyczka wygląda dziwnie zakupiłem ją na aukcji poleconej przez kogoś z góry za 17zł... Czy ona jest wadą tego że mi nie działa?

Jak widać te coś w środku jest troche wgłębione a w orginalnym kablu do xboxa jest na równi.

Wczytywanie...

Poleć forum