1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel vga x360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seyu, Luty 3, 2013.

1. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam.

Jako, że mam monitor 20cal 16:10 jakość na kablu hdtv jest strasznie słaba postanowiłem że zakupie kabel vga hd, ponoć będzie o wiele lepsza jakość.
    Znalazłem na allegro takie cuś :KABEL VGA AV HD GOLD DO XBOX 360 XBOX360 - BLISTER (2964292734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy jest to oryginalny kabel od microsoftu czy może podróba ? Po czym to poznać ? Wiem, że kable analogowe by wyświetlić dobry obraz muszą być dobrze wykonane , dlatego moje pytanie, te kable z aukcji są od microsoftu ?

PS: Czy kabel speedlinka spod tego linka http://allegro.pl/kabel-speedlink-sl-2317-xbox-360-hd-vga-stereo-i2940020800.html jest porównywalny z BIGBENEM i oryginałem z microsoftu ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Kup zwyczajny kabel vga, orginalny od m$ lub BigBena. Na reszcie uzyskasz slaba jakosc, nie nadajaca sie do komfortowego grania.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ten co podałeś to jest podróbka i obraz może być słaby. Kup oryginalny MS lub Big Ben jak kolega wyżej podał a będziesz zadowolony z jakości obrazu.

Wczytywanie...

Poleć forum