1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA + zły obraz

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kangarooo, Wrzesień 20, 2013.

1. Kangarooo

Kangarooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej, Kupiłem dziś monitor BenQ GW2255. Monitor sprawuje się przy komputerze świetnie lecz kupiłem go do xboxa. Używam do niego taniego kabla VGA i niestety obraz jest mało ostry, czasem wygląda jakby brakowało fps. Niektóre kafelki w menu wyświetlają swoje cienie. Np jakiś napis ma za sobą swój cień bardziej przezroczysty. Czy da się to naprawić ? Pomoże mi przelotka VGA -> DVI ? Moja konsola nie ma niestety wejścia hdmi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie nie da się naprawić, tanie kable vga tak mają tylko bigben lub microsoft sa dobre. Lecz do takiej kosnoli i tak nie ma co inwestować.

4. Kangarooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to do takiej konsoli nie ma co inwestowac ? Nie ma żadnej szansy ?

5. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    No jest.Tak jak było pisane, czyli kabel oryginalny od Mikroszkopów lub Firmy Bigben,, koszt kabla nie 15zl jak dałeś ty za swój, a 70zł za tego Bigbena na pewno, ale jak dobrze poszukać może ktoś w niewiedzy sprzeda ci oryginal za mniejsze pieniądze

6. Kangarooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. sakson

sakson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ten drugi wygląda na oryginalny. Vga na dvi nic nie da. To nadal będzie ten sam sygnał.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4

8. Maccaveli

Maccaveli Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też mam problem z kablem. Ale z drugiej strony, ten oryginalny kabel za 19zł? Zbyt piękne żeby było prawdziwe.

9. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Nie no to jest 100% wina taniego słabej jakości kabla. Nie ukrywam że sam mam 2 tanie i jeden oryginał, na tanich obraz ma odbicia, zaś na oryginalnym kablu obraz igiełka, także tutaj na pewno i nie ma co gdybać czy to nie czasem coś innego winne, powiem krótko 100% wina kabla. Tylko Oryginał lub ten Firmy BigBen poprawi jakość.
    Ten z 2giego linka co dał Kangarooo na 101% to nie oryginał, po 1sze za tani, a po 2gie nie potwierdzam, ale jak pamiętam to kabel VGA jest tylko koloru szarego, ale mogę się mylić (w aukcji jest czarny),a pudełkiem się nie sugerować, w tych podróbkach co mam też mam takie pudełka, bardzo podobne do Oryginalu jednak nie są to Oryg.

Jak na moje wyjście jest jedno, Kable BigBena kosztuje na bank ni mniej niż 65zł, wiem bo jakiś czas temu szukałem, ale obserwujcie koledzy dział okablowania bo zdażyć się może ze ktoś oryginała używanego i będzie chciał sprzedać za około 30zł (bo myślę że tyle co najmniej trzeba zapłacić za Orgyginał) lub ewentualnie przeglądajcie całe komplety konsol z zestawem może ktoś ma w zestawie VGA i odsprzeda sam kabel.

10. sakson

sakson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na zdjęciach jest logo Microsoft. Kod producenta się zgadza. Ciekawa jak z hologramem. Nie należy sugerować się cena bo równie dobrze i podróbka może być droga:p 20 zl to nie duzy wydatek. Kupiłem od nich ponoć oryginalne akumulatorki do pada. Za kilka dni przyjdą to dam znać jak u nich z akcesoriami. A kabel bigbena to trzeba szukać że świecą.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4

11. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:

Może i jest logo ale nie świadczy to że oryginalny, kartonik także podobny, tak naprawde dopiero po rozpakowaniu można się dowiedzieć czy to podróba, a znaków szczególnych jest kilka Owszem za 20 pozdróba ale i za 70 też może być podróba, ale nie uważasz że kabel wartny w zakupie 30-40zł był by sprzedawany za 20zł..?

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pisze, zdjęcia bez loga sa poglądowe. TO nie są microsoftu

13. Kangarooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Prosiłbym was o jakieś linki do aukcji/sklepów z oryginalnymi kabelkami. Najlepiej w rozsądnych w miarę małych kosztach.

14. Maccaveli

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Koleś zbiera dobre komentarze za ten kabel za 19zł. Może to po prostu oryginał w promocji?

15. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1112
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Komenty zbiera, bo sprzedawany przedmiot jest zgodny z opisem i sprawny. Nigdzie nie pisze, że to org M$.
    Jak zobaczysz kabel vga za 19zł i kupisz, to dasz sprzedawcy negatywa, za to, że to nie org M$ ?? - nie wydaję mi się.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

16. Kangarooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  17. Maccaveli

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. Utyk

Utyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    W sumie Kangarooo ten kabel chyba jest oryginalny. Nie jestem jakims ekspertem ale tak mi się wydaje. Co do ceny to jakiś większy specjalista powinien się wypowiedzieć

19. Kangarooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale raczej jest napisane "oryginał" i że jest bez opakowania. Czy cena jest dobra za taki kabel ?

Bo jak tak to jest to w sumie jedna tylko sztuka.

20. pocinas

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Kangarooo na 99% jhets raczej oryginalny, mimo uszkodzonego opakowania cena i tak juz sporawa, przy sprawnym opakowaniu pewnie okolo conajmniej 70zł, czyli już coś, 2ga sprawa sprzedawca ma ponad 1400 przedmiotów sprzedanych i tylko 3 negatywy, odnośnie kabla pisze ze oryginał i moim zdaniem nie tylko że piszę ale osobiście mam wrażenie że to oryginał.

Ten Hamy kabel też może być dobry jakociowo, sporo kabli kupiłem już Hamy i każdy był bardzo dobrej jakości i konkretny Gruby kabel, szczególnie kable HDMI

21. Kangarooo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Teraz sie przyjzalem tej aukcji Złocony KABEL XBOX 360 VGA HD LCD + ADAPTER AUDIO (3535540296) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i kurcze tak mnie korci zeby aryzykowac ze szok... Nie wiem sam czy przecena z 59 na 19 jest sensowna. W sumie tylko 29 sztuk. Alez mnie korci . Zdjęcia przedstawiaja raczej oryginalny kabel.

Wczytywanie...

Poleć forum