1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kj5, Sierpień 24, 2009.

1. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Czy ten kabel ( Kabel XBOX 360 VGA FULL HD AV LCD CRT gold KX1 (703046836) - Aukcje internetowe Allegro ) będzie okej???.
    Czy bedzie w miare dobra jakosc obrazu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    spokojnie Ci wystarczy.
    ludzkie oko i tak nie zobaczy drobnych niedociągnięć w kiepskich kablach.

To chyba masz słabe oczy albo nie widziałes dobrego kabla

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Lepiej kup sobie kabel bigbena ten tu za 15zl to może(raczej musi) być jakimś gówienkiem.

5. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    Z poczatku tez taki kabel nabylem, ale dlugo z nim nie wytrzymalem (cienie przy wszelkich napisach). Szybko zmienilem na BigBen'a, ktory wyeliminowal ten denerwujacy drobiazg.

6. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Ja miałem za 15 zł w moim pierwszym Xie360 :) i naprawde był dobre jakości :D lepiej kupić ten za 15 zł niż bigbena za 70 zł

7. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kabel vga ma przesył analogowy wiec na 100% ten bigbena za 80zl będzie lepszy od tego za 15zl.

8. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    nie testowałem wielkiego Benka ale taka jakość na kablu za 15 zł i tak jest zachwycająca :) ja Przesiadłem się z telewizora Crt na Monitor i nie ma co nawet porównywać Monitor wygrywa bez dwóch zdań :D

9. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    No tak ale jakość na takim bigbenie jest jeszcze lepsza:D

10. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    ja sie przesiadam z 12calowego crt :D
    dobra, kupie jakis drozszy(napewno nei bigebna)

11. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
  12. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    pozłacane styki nic nie dają cały kabel musiał by być ze złota aby to coś dało, jest to chwyt marketingowy dla debili..

liczy się ogólna jakość wykonania i ekranowanie

13. kj5

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    erm, ja kupiłem najtanszy kabel jaki byl na allegro, i mam bardzo dobra jakosc obrazu, jak i samego kabla

14. van_kal-el

van_kal-el Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czym się różni Kabel Xbox 360 VGA HD AV - Oryginalny Microsoftu od BigBen'a ??????

15. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    marką i tym że w bigben'ie masz łącznik a no i ceną :)

16. igorro

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Ale jakość tych dwóch kabli jest podobna jak nie taka sama więc kupuj ten który masz akurat pod ręką.

17. nowak122

nowak122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koronowo
    Ja mam oryginalny kabelek Microsoftu i jest różnica między takim za 15 zł a moim naprawdę warto dołożyć kasę (można taki kabel używany wyrwać na allegro za 4-60 zł) i będzie duża różnica. Nie porównywałem z gib Benem ale to już pewnie nie wielka różnica ;)

18. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    ja kupiłem właśnie taki z tańszych i mam takie coś, że w niektórych miejscach tak jakby nie było AA i w oddali obraz jest niewyraźny... Np. W fifie większość wie jak na konsoli wygląda wykop z ustawianej ;], a dla tych co nie wiedzą powiem że po prostu widać cały stadion no i na przeciwko bramkarza na drugim koncu boiska trybuny sa bez AA i to troche drażnie i moje pytanie brzmi czy jak zapodam sobie taki kabelek od M$ albo BigBena to nie bedzie takich rzeczy i obraz bedzie na prawdę ładny??

19. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Moim zdaniem te kable malo czym sie roznia. VGA to sygnal analogowy , czyli mneij wiecej na kazdym bedzie porownywalna jakosc. Kupilem jakis najtanszy jaki byl i jakosc jak najbardziej mi odpowiada , cienie , o ktorych niektorzy pisali wczesniej pojawiaja sie jedynie w przypadku slabego podlaczenia kabla do monitora , aby temu zapobiedz mozna np kabel dokrecic na srobki we wtyczce , gorzej jesli obudowa monitora nie pozwala na dokladne podlaczenia kabla. Uwazam , ze zabawa w Big Beny , ktore sa 3x drozsze nie ma wiekszego sensu...

20. Kwiolek

Kwiolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radomsko
    Ale mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie bo mi na tym zależy ;] Pliska

21. grzech1991

grzech1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    "ja kupiłem właśnie taki z tańszych i mam takie coś, że w niektórych miejscach tak jakby nie było AA i w oddali obraz jest niewyraźny... Np. W fifie większość wie jak na konsoli wygląda wykop z ustawianej ;], a dla tych co nie wiedzą powiem że po prostu widać cały stadion no i na przeciwko bramkarza na drugim koncu boiska trybuny sa bez AA i to troche drażnie i moje pytanie brzmi czy jak zapodam sobie taki kabelek od M$ albo BigBena to nie bedzie takich rzeczy i obraz bedzie na prawdę ładny??"

tak powinno być tylko mnie dziwi czemu po 20 minutach podbijasz temat?

"Moim zdaniem te kable malo czym sie roznia. VGA to sygnal analogowy , czyli mneij wiecej na kazdym bedzie porownywalna jakosc. Kupilem jakis najtanszy jaki byl i jakosc jak najbardziej mi odpowiada , cienie , o ktorych niektorzy pisali wczesniej pojawiaja sie jedynie w przypadku slabego podlaczenia kabla do monitora , aby temu zapobiedz mozna np kabel dokrecic na srobki we wtyczce , gorzej jesli obudowa monitora nie pozwala na dokladne podlaczenia kabla. Uwazam , ze zabawa w Big Beny , ktore sa 3x drozsze nie ma wiekszego sensu..."

nie masz racji, właśnie w analogu ma znaczenie to jakim kablem obraz idzie a w cyfrze nie ma... uwierz mi widziałem porównanie pomiędzy tanim a drogim - różnica jest masakryczna zaryzykuję stwierdzenie że na VGA przy dobrym kablu da się uzyskać obraz nie wiele gorszy od composite czy HDMI zresztą to już potwierdził mój kolega..

"slabego podlaczenia kabla do monitora"

jak kabel jest źle podłączony to albo są zakłócenia albo nie ma kolorów, zresztą nawet nie wiem co to znaczy słabe podłączenie

Wczytywanie...

Poleć forum