1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

kabel vga

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez plaskihwdp, Listopad 29, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    Witam chcialbym prosic kogos kto ma o tym pojecie o pomoc w wyborze kabla do podlaczenia xboxa 360 do monitora z wejsciem vga(lg l225ws) chcialbym uzyskac mozliwie najlepsza jakosc i na tym mi najbardziej zalezy do 100zl

2. Lotnik421 Xbox One

3. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup z pozłacanymi końcami widziałem na allegro do 100 zł

4. Galan

Galan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
  5. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
    a czy kabel microsoftu jest lepszy od big bena bo jezeli tak to wole go wziasc juz drozej i miec spokoj chodzi mi o to czy jest jakas odczuwalna roznica?

6. newbie

newbie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wg mnie nie ma odczuwalnej roznicy pomiedzy tymi kablami. Na Twoim miejscu kupowalbym ten, ktory bylby najtanszy. Wez pod uwage to, ze kupujac BigBena powinienes dostac przejsciowki w komplecie, wszystko zalezy od sprzedajacego (oczywisice z wyjatkiem sytuacji kiedy kupujesz nowy kabel w blistrze :p) Sam niedawno kupilem uzywany kabel BigBena wraz z przejsciowkami na allegro.

7. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
  8. Borek62

Borek62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Iława
    No i do waliłeś. Kupiłem kabel za 60 zł to literki były potrojone i w grach było ciemniej i także wszystko potrojone. Kupiłem oryginalny MS i wszystko ładnie w 1080p mi szczęka opadła

9. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    W kablu vga obraz wysyłany jest chyba sygnałem analogowym a nie jak hdmi cyfrowo. Więc jakość wykonania kabla vga jest ważna najlepiej kupić ze stajni bigbena lub oryginalny od ms chodź dla mnie to bez różnicy.

10. wojtekstepien

wojtekstepien Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cześć jestem tu nowy mam xboxa 360 core i chcę go podłączyć do tv hd i niewiem jakim kablem pomóżcie mi coś doradzić zgóry dziękuje

11. falikus

falikus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie wiem czemu się tak przejmujecie jakością tego kabla. Ja kupiłem podróbę takiego jaki sprzedaje Microsoft. Niczym się nie różnił tylko na opakowaniu były jakieś chińskie znaczki, nawet kolor opakowania dali taki sam. Grałem na nim sporo czasu bez żadnych problemów a obraz był gitara.

Teraz np. żałuję, że kupiłem drogi kabel HDMI do TV, wydałem chyba ponad 100zł a u kumpla na kablu z Allegro za 15 zł jest obraz taki sam. Wiadomo, że kupując oryginalny kabel masz większą gwarancję jakości, w każdym bądź razie i tak wolałbym kupić tańszy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum