1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Vantage, Czerwiec 13, 2010.

1. Vantage

Vantage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Znalazłem na alledrogo bardzo kuszącą ofertę. Mianowicie jest to kabel VGA taki oto : KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (1042733307) - Aukcje internetowe Allegro i pojawia się z mojej strony pytanie czy warto go zakupić. Chciałbym wydać jak najmniej jednak na pewno nie kosztem gorszego obrazu. Każda opinia będzie dla mnie pomocna. Jeśli warto wybrać coś innego proszę o propozycje. Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Takie kable to loteria. Raz trafi ci się taki co oferuje świetną jakość obrazu a raz taki, że aż oczy od tego bolą. Jeśli chcesz być 100% pewny wysokiej jakości obrazu kup coś droższego (np. kabel BigBen)

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  5. Vantage

Vantage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale on jest kurcze drogi :). A powiedzmy taki kabelek za 20 złociszy : Xbox360 Kabel VGA + Stereo + 5.1 !! PROMOCJA !! (1066942798) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy różni się on czymś (oprócz ceny) od tego kabla za 8 złociszy ? A może coś takiego : http://www.allegro.pl/item1069329203_kabel_vga_hd_av_sklep_krk_global_play.html ? Wygląda "pewniej". Jeśli ktoś z was miał jakieś doświadczenia z tego typu podróbkami to proszę o pomoc. Również bardzo dziękuję kolegom wyżej za pomocne odpowiedzi. Pozdrawiam.

6. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    A jaki masz monitor ? rozdzielczość ?

7. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ja mam kabel VGA sprzed 8 lat i nadal bardzo ładnie odbiera (MS), a jak dostałem nowy kabel wraz z monitorem (HP) to wystarczy małe drgnięcie by kolory były bardziej różowe lub żółte. Więc to loteria. Jednak tym bardziej pewna firma (BigBen, MS) to mniejsza szansa, że ci się to przytrafi.

8. hehe925

hehe925 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    człowieku za 20 zł nie dostaniesz kabla vga w dobrej jakości,kable analogowe czym droższe tym lepsze.Ja polecam BigBen lub MS tylko

9. Ruzyk

Ruzyk V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Przemyśl
    NIGDY, ale to prze Nigdy nie kupuj kabli za 20 zł... ja się już na tym przejechałem
    kupiłem VGA za bodajże 30 zł na allegro, działał ładnie prawie miesiąc, potem się zaczęło:
    obraz zaczynał się coraz bardziej rozdwajać jakby miał cień... następnie kolory stawały się bardziej niebieskie niż powinny być a pod koniec działał jak chciał tzn. gram sobie a tu nagle BUM i na monitorze pisze No Signal kilka sekund później obraz jest....
    kupiłem BigBena za 79zł, mam Go od lutego i jest świetnie... polecam

Wczytywanie...

Poleć forum