1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel vga

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez martins20, Styczeń 21, 2011.

1. martins20

martins20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    W zestawie xbox 360 slim jest zwykły kabel do podłączenia iksa do tv. Niestety gdy mam podłączony xbox tym kablem mam słabą jakość obrazu, oczy bolą, rozmazane litery, z daleka nie widać zbyt dobrze. Tu pojawia się pytanie, czy tak powinno być? Czy też tak macie? Czy powinnem zadzwonić do ms na gwarancje? Jeżeli podłączyłem kablem hdmi to było wszystko ok(wkoncu HD) no ale nie chcę nim podłączać do tv, wole zwykłym komponentem . Mam nadzieje że pomożecie , Pozdrawiam!

Edit: Zła nazwa tematu (przepraszam) Jest to zwykły komponent!

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Zwykły kabel , który dostajesz w zestawie służy do podłączania pod starsze TV , które mają niską rozdzielczość (max 756x512pix.) i stąd słaba jakość obrazu!
    Jeśli masz TV LCD/Plazmę HD , to musisz podłączyć kablem HDMI! Wtedy masz odpowiednią jakość.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    nie rozumiem dlaczego nie chcesz podlaczyc przez HDMI? ale mozesz zakupic kabel component, tez bedziesz mial obraz jakosci HD

5. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Kabel komponent powinien mieć normalną jakość obrazu ,może lekko rozmazaną , jesli masz duży telewizor to będzie jednak bardziej rozmazane.Ale moim zdaniem , jesli masz hd tv to czemu posiadając kabel hd nie podłączysz tym klablem xboxa do tv tak to wyciśniesz z xa max , grafika będzie dużo lepsza a ty będziesz miał więcej frajdy z gry.Bo wszystkie gry na xboxa o ile sie nie myle są w hd .

Wczytywanie...

Poleć forum