1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel VGA

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dymuś, Maj 24, 2011.

1. Dymuś

Dymuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
    witam, mam pytanie. czy w sklepie MediaExpert są w sprzedaży kable vga do xboxa 360 ? ponieważ mój uległ uszkodzeniu a nie chce przepłacać na przesyłkach, 20 zł za przesyłke kabla.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja kupiłem za 12zł z wysyłką,popatrz na allegro ,poniżej 20zł,chyba że chcesz oryginalny.

4. Dymuś

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
  5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Ja ci nie polecam ani pierwszego ani drugiego i ani takiego za 12zł czy 24zł , VGA jest to kable analogowy A WIĘC jakość kabla robi na jakości obrazu , jak chcesz to sobie kup kable BigBena albo M$ bo te tanie podróbki dużo nie pociągną ,a i mogą być efekty dycha pasy itp więc nie polecam

6. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Up A używałeś takiego kabla?Trzeba pierw używać a później oceniać.
    Ja nie zauważyłem żadnych efektów ubocznych,zresztą kupiłem go do okazyjnego grania,e tam cena jak za czteropak więc mi nie szkoda było kasy,tak samo z Hdmi , mam za ok100zł z filtrami przy tv ,oraz dostałem drugi za darmo od kolegi,zwykły raczej z tańszych,jakość obrazu prawie w ogóle się nie różni.
    Big Ben ,Big Ben,kilku znajomych miało i dwóm padły po niedługim czasie.Jak pisałem ja nie narzekam,gram okazyjnie na nim , więc różnicy mi to nie robi.
    Pozdrawiam.

7. Dymuś

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hajnówka
  8. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To jest to samo co i za 10zł ,te najtańsze.

9. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Wg mnie jeśli szukasz kabla VGA do okazyjnego grania, to bierz na Allegro nawet te tańsze, różnicy nie zauważysz. Chyba że masz do wydania trochę więcej kasy i nie masz zbytnio w co zainwestować, wtedy możesz się pokusić o coś z "górnej półki" :)

10. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    @DeadWarrior Tyle że przez kabel HDMI idzie sygnał cyfrowy, a nie jak w przypadku VGA analogowy...

11. DeadWarrior

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @Up Wiem ,ale wiele tematów było jaki to kabel HDMI się poleca,po 150zł jakieś ruchome końcówki,a zresztą to nie ten temat.

Wczytywanie...

Poleć forum