1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

KABEL XBOX 360 COMPONENT HD AV = Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MrDraiger, Styczeń 10, 2010.

1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Buszuję po aukcjach i coraz bardziej czuje że potrzebny mi ten kabel HD A/V ale trapi mnie pytanie Czy do konsoli podłącza się to przez wejście HDMI czy to wejście gdzie się "czincze" rozchodzą... (coś czuje że to strasznie głupie pytanie)

I na aukcjach widzę dwa rodzaje tego otóż kabla
    1. KABEL XBOX 360 COMPONENT HD AV MICROSOFT NOWY TANI (870037232) - Aukcje internetowe Allegro
    2.
    KX1A KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD (870489925) - Aukcje internetowe Allegro

Myślałem że wybiorę wersje drugą ale mam tak w domu:
    W salonie mam Tv Crt Samsung 24" i kino domowe 5.1 także z Samsunga i właśnie chciałbym podłączyć kino do Xa przez wyjście Cyfrowe.
    A w drugim mniejszym pokoju mam też CRTka i monitor od kompa i mógłbym podpinać Xboxa do TV CRT 24" + 5.1 Sound lub Monitor LCD 17" + 2.1 Sound.
    No ale problem w tym że właśnie nie wiem do którego wejścia się podpina ten kabel HD AV, bo jeżeli pod HD to dobrze, będę go podpinał do Monitora i Kina Domowego a kablem od Elita do tv Crt.

Wiem że to troche zagłatwane no ale -.-

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    kabel nr. 1 podepniesz nim do TV CRT ,ale tylko w trybie composite (o jakości HD zapomnij na CRT) czyli słaba jakość
    nie podepniesz go do monitora

kabel nr. 2 podepniesz go do monitora (i uzyskasz największą możliwą rozdzielczość jaką twój monitor oferuje ,przy odświeżaniu 60Hz),ale nie podepniesz do TV CRT bo takiego gniazda nie masz

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie no aż taki ze mnie laik to nie jest, wiem że na CRT nie ma co o jakości HD marzyć ale mnie w zupełności zadowala taki obraz, (na razie mnie na LCD Full HD nie stać :<) także kupię ten pierwszy kabel razem z kablem optycznym i będę miał dźwięk przestrzenny, także będzie jazda z długimi sesjami :p Dzięki i pozdro.

5. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam pytanko czy jak kupię taki kabel jak na tej aukcji: KABEL GOLD XBOX 360 COMPONENT HD/AV POZLACANY K22 (1430302019) - Aukcje internetowe Allegro to czy ten kabel mi coś da i polepszy grafikę w grach na zwykłym kineskopowym TV?
    bo na aukcji pisze że Obsługiwane rozdzielczości to: D2<480i/480p> , D3<720i/720p> , D4<1080i/1080p>
    a czy na takim zwykłym TV uzyskam 1080i/1080p??
    czy trzeba mieć LCD lub HD?
    i jeszcze jedno pytanie jaką największą grafikę mogę uzyskać na zwykłym kineskopowym TV na takim kablu? czy w ogóle którąś z tych wymienionych czy nie ma szans?
    Za wszystkie odp. z góry dziękuje...

6. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic ci nie poprawi grafiki, tylko zmiana na porządny telewizor. Nie odświeża się wcześniej niż co 24h

Wczytywanie...

Poleć forum