1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel Xbox-Monitor

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DildoxPOMPA, Kwiecień 3, 2014.

1. DildoxPOMPA

DildoxPOMPA Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam ! Chciałbym zakupić kabel lub HDMI-VGA i stąd moje pytanie i stąd moje pytanie czy jeżeli kupię taki zwykły kabel to będzie ta sama jakość obrazu co na takim kablu marki Microsoft lub BigBen.
    Mój monitor SAMSUNG SyncMaster T220 ( 1680x1050 ) i czy na takim monitorze będzie można pograć w dobrej jakości ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kabel za 20zł ma się nijak do tego za 120zł ale jak twój TV ma wbudowane filtry to i na takim za 20zł można grać komfortowo, jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz. Lepiej kup taki HDMI<>DVI

4. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Lepiej kup kabel hdmi i przejściówke hdmi>dvi. Wtedy bierzesz kabel z chinczami, białą oraz czerwoną końcówkę wpinasz do przejściówki rca. Z jednej strony ma mini jack. Wtedy wpinasz jacka do głośnika. Kabel hdmi normalnie do przejściówki hdmi>dvi i wpinasz do monitora.

Pomogłem? Kliknij przydatne!

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum