1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel za pomocą, którego podłącze xboxa 360 do mojego monitora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Blackbird, Lipiec 1, 2011.

1. Blackbird

Blackbird Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Chciałbym sobie sprawić xboxa 360 elite, którego chciałbym podłączyć do monitora HP LP2465. Jakiego kabla mam użyć?

Pozdrawiam,
    Blackbird

2. Lotnik421 Xbox One

3. DragonElite

DragonElite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Proponuję podłączenie kablem hdmi>dvi oraz zdjęcie obudowy z kabla component, i podłączenie za pomocą chinch do głośników, jeśli twoje głośniki mają wejście minijack to jeszcze będzie potrzebny adapter 2xchinch->minijack.
    Ja mam tak samo podłączone i nie narzekam :)

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. LeonSkennedy

LeonSkennedy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    Ja mam kabel za 25zł na VGA i jestem w 100% zadowolony , polecam taki KABEL GOLD VGA AV HD DO XBOX 360 (1695659322) - Aukcje internetowe Allegro , sam mam podobny , nie słuchaj innych , mówiących , że kabel za 130 zł od M$ jest best itp . Moje zdanie na ten temat jest takie , kupili sobie droższy kabel , to w oczach im się poprzewracało , że niby lepsza jakość w takim , takie jest moje zdanie na ten temat ( pewnie ktoś mnie zaraz za to zjedzie ale mam to .... w nosie ^^ ) Pozdrawiam

6. Blackbird

Blackbird Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do hdmi>dvi, to troche kombinowania jest. Bardzo zainteresował mnie sposób podłączenia xboxa przez vga, tylko, że nie mam pojęcia czy w moim monitorze mam wejście vga :p

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    To nie jest kombinowane i kazdy monitor ma vga, ale nie kazdy ma dvi

8. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Nie kupuj kabla VGA za 20 zł bo to loteria albo kupisz od Bigbena, Microsoftu albo dvi>hdmi (obraz) + rozebrany component/composite (dzwięk).
    Pamiętaj, że będziesz potrzebował także Minijacka żeńskiego by podłączyć głośniki.
    Ja kupiłem kabel vga za 15 zł i miałem podwójny obraz ;/

Wczytywanie...

Poleć forum