1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel zwykly do telewizora

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez destro39, Kwiecień 22, 2011.

1. destro39

destro39 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z kablem . Od pewnego czasu korzystam z hdmi oraz tego zwyklego kabla. Aby tak grac musialem rozebrac kabel i miec podlaczone 2. Pare kabelkow w calym kablu sie poodlaczalo, chetnie bym je przylutowal , poniewaz teraz nie mam obrazy gdy podlaczam ixa przez ten kabel do telewizora. Ma moze ktos jakis schemat lub moze wlasne zdjecia? prosze o pomoc

i

2. Lotnik421 Xbox One

3. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie chcę nic mówić, ale na jaką ch****ę ty to tak rozrywałeś,wystarczyło pół obudowy ściągnąć.

4. destro39

destro39 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a Co to Cie obchodzi ? Teraz potrzebuje pomocy a nie wujka dobrej rady.

5. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. destro39

destro39 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mysle ze bedzie ciezko ale dzieki za pomoc :D

EDIT: Jakby ktos pokazal swoj kabel na takim zdjeiu jak ja zrobilem ( no moze troszke lepsza jakosc) odrazu byloby lepiej

Wczytywanie...

Poleć forum