1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RaXiL, Czerwiec 28, 2010.

1. RaXiL

RaXiL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin!
    Witam mam do was pytanie czy między tym kablem VGA
    KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED (1082316299) - Aukcje internetowe Allegro
    A oryginalnym kablem VGA Microsoft.
    Będzie duża różnica jakościowa mam taki monitor Samsung SyncMaster 940NW. Benchmark.pl

I mam pytanie czy ma ktoś na zbyciu ten kabel http://allegro.pl/item1087539148_kabel_zasilajacy_do_monitora_komputera_1_8m_nowy.html
    Zapłacił bym za przesyłkę bo na allegro przesyłki są strasznie drogo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak będzie.

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Wszystkie kable do 15-20zł to dziadostwo. A ten co podałeś to nie będzie miał dobrej ostrości jak podepniesz go do monitora. Wiem już z doświadczenia. Na 2 kable które kupiłem to na jednym dało się jeszcze grać a drugi to kompletna porażka bo obraz rozmyty i czcionki podwójne. Zakupiłem sobie oryginalny kabel MS i mam spokój, ostrość niezła i widać więcej detali.

A kabel do monitora to w sklepie komputerowym możesz kupić pierwszym lepszym na pewno będą mieć. A na tej aukcji cena wysyłki droga bo to kurier :).

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    VGA to kabel analogowy, gdzie jakosc wykonania ma duzy wplyw na jakosc przenoszonego obrazu. Oczywiscie mozesz trafic na dobry kabel, ale to loteria. Najlepiej kup oryginalny kabel M$ lub BigBena, albo jezeli masz takie wyjscie w monitorze to DVI/HDMI lub HDMI/HDMI.

Wczytywanie...

Poleć forum