1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kabel

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziomalek199229, Sierpień 17, 2010.

1. ziomalek199229

ziomalek199229 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Przemysl
    Witam mam pytanie czy moge połaczyc konsole x360 z routerem poprzez kabel który łaczy komputer z routerem czy muszę uzyc tego kabla co jest w zestawie wraz z konsolą

2. Lotnik421 Xbox One

3. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze

Użyj kabla dołączonego do konsoli. Chyba, że chce Ci się co chwilą odpinać kabel od routera z konsoli do kompa i tak w kółko :)

4. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Możesz użyc jakiegokolwiek kabla ethernet, nie ma znaczenia czy tego z pudełka czy od routera. To jest to samo

Ja np. w tym momencie mam lapka podłączonego kablem z zestawu, a klocka zwykłym ethernetem i nie ma problemu

Wczytywanie...

Poleć forum