1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kable czincze.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cysiuu, Styczeń 13, 2012.

1. cysiuu

cysiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam wieże od telewizora jakieś 50 cm i chcę podłączyć dźwięk do wierzy czy jest opcja przecięcia kabla tak by nie był W CAŁOŚCI tylko żeby żółty do tv a czerwony i biały do wierzy,

2. Lotnik421 Xbox One

3. cysiuu

cysiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. mlodzik13

mlodzik13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Trójmiasto
    nie wiem jak rozłączyć kable ale natnij kabel w poprzek i zobacz czy idą tam pojedyncze kable !

5. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem że dźwięk z konsoli chcesz puścić na wieżę? Najwygodniej chyba było by kupić przedłużki do chinchy.

Tapnięte z HTC Wildfire S

Wczytywanie...

Poleć forum