1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kable HDMI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WalpO, Listopad 12, 2012.

1. WalpO

WalpO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Czy ten kabel hdmi będzie dobry do xboxa, w sensie jakości obrazu? SOLIDNY KABEL HDMI- HDMI GOLD v1,3B 2560X1600 dł2m (2747179212) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub ten http://allegro.pl/kabel-hdmi-ax-180-gold-cinema-ax180-dl-1-8m-i2779934516.html który lepszy? Zależy mi na tym, żeby nie był drogi ale jakość była bardzo dobra. Jeśłi ktoś ma inny bardzo dobry sprawdzony niedrogi kabel to proszę o link. Czy to, że raz w czasie gry mignął mi obraz tak na czarno to wina kabla?

Co to są te wersje v 1.3 v 1.4

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tomek111131

Tomek111131 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przy kablach HDMI nie ma różnicy jakości wyświetlanego obrazu nawet kupiony za 5zł w Tesco będzie dobry do XBOXA. A że ci mignęło może jakiś błąd w grze chyba że masz starszego xboxa ale to napewno nie wina kabla.

4. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Odp: Kable HDMI

Miedzy nimi nie ma zadnej roznicy zaufaj mi sam posiadam HDMI za dokladnie 27 zloty z wysylka aleto pewnie dlatego ze to kabel 10m, jesli na tv odXboxa cos ci mruga to pewnie sprawa laczy w TV lub Xbox. Proponujeabys przelaczyl Xboxa do innego wejscia HDMI jesli dalej bedziemrugac to wina lezy po stronie Xboxa i tam napewno jest problem, ackolwiek jesli jestes zaopatrzony w jakisinny kabelek HDMI proponowalbym go wyprubowac bo jesli np. pierwszy i drugi kabel hdmi na dwoch innych wejsciach beda zawodzi to wina X, jesli jeden kabel w w 2 wejsciach podczas transmisji obrazu bedzie mrugac to wlasnie jego wina, to chyba logiczne.Tak, kabel HDMI to najlepsza jakosc obrazu na twoim telewizorze pamietaj rowniez o tym aby ustawic w menu X360 rozdzielczosc 1080p. Przepraszam za zamet w moim poscieaczkolwiek staralem sieci wyjasnicto lopatologicznie, powodzenia :)
    Pozdrawiam Kryniuk
    Wysyłane z mojego MID08 za pomocą Tapatalk 2

5. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kabel HDMI to rodzaj kabla, gdzie trudno o spadek jakości, o ile nie jest dłuższy niż te 4 metry - nie warto przepłacać. Najlepiej przejdź się do sklepu i kup jakiś tani, byle tylko końcówki nie wyglądałby jakby miały się rozpaść. ;)

EDIT: grrr. Wyprzedzili mnie.

6. lukasz53301

lukasz53301 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Obojętnie jaki, ale grubsze kable zawsze będą lepsze. (Grubość ma znaczenie ;])

7. dawidc6

dawidc6 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nysa
    Odp: Kable HDMI

To jest obojętnie za ile byle nie za długi

Tapniete z mojego galaxy s3 ♥

Wczytywanie...