1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kable VGA/D-Sub a allegro

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez batorzajac, Listopad 29, 2011.

1. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witam, w tej chwili posiadam najtańszy kabelek VGA jaki był na allegro, no i jakość obrazu (rozmycia, powielanie) pozostawia sporo do życzenia. czy jest może jakaś opinia co do takich kabelków, czyli wyglądają jak firmowe (pudełko itp.) a nimi nie są? chodzi o jakość obrazu, opłacalność zakupu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    To nie są na pewno firmowe kable M$ , jedź do sklepu Media albo coś w tym stylu i kup oryginalny kabel M$ lub Bigben cena ok 80-100zł ale za jakość się płaci , nie kupuj tego kabla z allegro bo to będzie ten sam badziew co teraz masz

4. batorzajac

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja to rozumiem ale chodzi mi o opinie osób które posiadają taki kabel, bo płacić 100 za firmowy to wg mnie lekka przesada.

5. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Sam powiedziałeś że masz kabel i masz różnie nie pożądane efekty , ty to masz , a inny koleś kupił ten sam kabel i jest dobry możesz kupić 10 takich kabli i 8 będzie zwalonych ,a 2 dobre i tu jest ta różnica kupujesz jeden kabel na lata i z gwarancją że na 10000% będzie on działa jak należy i jakość też będzie dobra . A jak chcesz jakość bez dużej ceny to kup cyfrowy kabel HDMI>DVI DVI-HDMI 1,8m NYLON przewod EXLUSIV HDMI-DVI kabel (1927570215) - Aukcje internetowe Allegro taki kabel możesz kupić nawet za 5zł byle nie przesadzać z długością ( mówią że powyżej 15m na tanich kablach robią się zakłócenia ) ponieważ jest to kable cyfrowy , a VGA jest analogowy więc Jakość KABLA = JAKOŚĆ OBRAZU

6. marcin21d

marcin21d Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    i co, będzie grał bez dźwięku?

dzisiaj też kupiłem taki kabel (vga), zapłaciłem za niego 29zł i jakość taka, że od razu odechciało mi się grać... jutro oddaje i kupuję oryginał, Tobie też polecam taką opcję.

znalazłem właśnie na allegro aukcję, gdzieś ktoś sprzedaje używane kable MS za 39zł - myślę, że warto rozważyć taki zakup (ma ich 10 sztuk)

7. batorzajac

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    o super, można linka prosić?
    z kabla HDMI mi nic, na telewizorku sobie pomykam na HDMI i podpinałem do innego monitora przejściówką + rozwalona wtyka EURO do dźwięku i się gra. ale na swoim monitorku nie mam takiej możliwości i mam tylko D-Suba.
    EDIT: znalazłem tą aukcję, nie trzeba już.

Wczytywanie...

Poleć forum