1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kable w zestawie ?!?!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kuba 2255, Lipiec 13, 2010.

1. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam,
    Mam pytanie,a mianowicie to czy w zestawie Xboxa 360 Arcade jest kabel do zwykłego telewizora kineskopowego?? No bo do monitora to na pewno nie ma:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    z Arcade jest wlasnie tylko zwykly kabel - mozesz go podlaczyc przez chinch lub scart.

4. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Teraz czy w arcade czy w elite to dostajesz zwykły kabel Composite 3xchinche z przejściówką na euro. Kiedyś w elite dawali kabel Componet i HDMI.

5. mala

mala Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, podepnę się z pytaniem, bo widzę, że temat o kablu hdmi już zamknięty.

Mój królik przegryzł mojemu bratu oryginalny kabel hdmi. Chcę go odkupić, ale nie bardzo się na tym znam. Gość w sklepie poradził mi, żeby wybrać jeden z dwóch Przewód HDMI 15m zbrojony lub Przewód HDMI 5m plaski
    Oczywiście wolałabym wziąć ten tańszy, ale brat wcześniej miał taki okrągły. Czy zrobi to jakąś różnicę, jeśli wezmę ten płaski?

6. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Bez różnicy bo to jest przesył cyfrowy, więc poszukaj jakiegoś tańszego na allegro. Np. http://allegro.pl/item1109508601_najwyzsza_jakosc_hdmi_hdmi_5m_fullhd_filtry_awg.html

Wczytywanie...

Poleć forum