1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kaka na okładce FIFA 11

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Sierpień 5, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Koniec zagadki, wiemy już, kto pojawi się na okładce FIFA 11 - Kaka. Cieszycie się? Ja myślę, że można było wybrać lepiej, bo cała kadra Realu to obecnie bardziej powód do rozważań nad przepłacaniem piłkarzy niż fetowania. Nie rozwiązuje to jednak zagadki, czy pojawi się polska okładka gry, bo Kace towarzyszyć będzie jeszcze 17 innych piłkarzy (rzecz jasna nie wszyscy na raz) w zależności od regionu. Dość enigmatyczna odpowiedź EA na to pytanie, każe mi przypuszczać, że polską wersję również zobaczymy. Przy okazji podzielono się datą premiery gry - pierwszy października. Szczegóły w informacji prasowej.

PIŁKARZ KAKA NA OKŁADCE GRY FIFA 11

Ofensywny pomocnik Realu Madryd twarzą najnowszej części piłkarskiego cyklu

Z przyjemnością informujemy, że na okładce najnowszej gry z serii FIFA zagości Kaka, zawodnik Realu Madryt. Ten dwudziestoośmioletni Brazyliczyk będzie twarzą ogólnoświatowej kampanii marketingowej najpopularniejszej elektronicznej gry sportowej. Kaka jest częścią grupy siedemnastu piłkarskich gwiazd, które ozdobią premierę tytułu. Na okładkach Brazylijczykowi towarzyszyć będą zawodnicy z innych wielkich klubów, dobranych adekwatnie do rejonu każdej wersji.

FIFA 11 trafi do sklepów w Europie 1 października.

Ricardo Izecson dos Santos Leite, powszechnie znany jako Kaka, jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy obecnego pokolenia. Na swoim koncie ma Złotą Piłkę i nagrodę FIFA dla najlepszego piłkarza za 2007 rok. W trakcie ostatniego sezonu 2009 - 2010, w 22 meczach dla Realu Madryt Kaka zdobył 8 bramek.

"Od lat jestem fanem gier EA SPORTS a szczególnie serii FIFA? podkreślił Kaka. ?Decyzja o wyborze mnie na okładkę FIFA 11 to wielki zaszczyt. Dotychczas jedynie kilkunastu piłkarzy miało okazję być twarzą tego wyśmienitego sportowego cyklu.?

Kaka swoją karierę rozpoczął w wieku 15 lat występując w barwach klubu Sao Paulo FC. W 2003 roku trafił do włoskiego A.C. Milan a 6 lat później do Realu Madryt. W 372 występach strzelił aż 133 gole, co ugruntowało jego pozycję jako jednego z najbardziej skutecznych ofensywnych napastników w historii futbolu.

"Za każdym razem, kiedy Kaka wychodzi na boisko reprezentuje on piękny styl, pełen kreatywności i pasji? powiedział przedstawiciel EA SPORTS. ?Idealnie pasuje do nowego systemu Personality+, który umożliwia odzwierciedlenie na boisku indywidualnych cech każdego zawodnika. Dzięki swoim umiejętnościom Kaka jest zawsze o krok przed rywalami. Kapitalnie znajduje sobie miejsce na boisku a pomysłowymi podaniami ?z klepki? i niespodziewanymi strzałami z dużej odległości dezorganizuję obronę przeciwnika. Jego styl jest całkowicie unikatowy i gracze poczują tę różnicę na wirtualnym boisku.?

Bazując na systemie z FIFA 10, zwyciężczyni 50 nagród dla najlepszej gry sportowej, FIFA 11 rewolucjonizuje mechanikę prowadzenia piłkarzy dzięki Personality+. FIFA 11 wprowadza także system Pro Passing, gdzie skuteczność podań będzie zależna od umiejętności gracza trzymającego pad, a także od sytuacji na boisku i zdolności prowadzonego zawodnika.

źródło: polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Krzynówka niech dadzą

4. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
  5. Malinbox

Malinbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Ahhh...:/ Nie chce się denerwowac ale znowu jest dowód że Kaka leci na kase a tym czasem w Realu jest piłkarzem na miare naszego Krzynówka a dostaje za to krocie ,szkoda gadac. Mam tylko nadzieje że jest to tylko okładka Hiszpańskiej albo Brazylijskiej FIFY.

6. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dali by Rasiaka, a nie Krzynówka ani Kake.

7. koks72

koks72 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cały sezon kaki do pupy, mogli dać xaviego albo inieste

8. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  9. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Kurczę! A tak bardzo liczyłem że zobaczę Emmanuela Olisadebe :( Hah, tak naprawdę to Kaka się świetnie prezentuje, ale brakuje mi dwóch postaci po bokach jak to było w FIFA10.

10. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Forlan, Iniesta, Villa, Tevez...
    Albo jesli bedzie tryb gwiazdy i mozliwosc wyboru bramkarza to np. Casillasa, ale Kaka? troche kicha.

11. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ehhhh... Kaka? :| nie cierpię ani jego, ani Realu. Wolałbym na okładce w FIFIE 11 Rooney'a, Forlana i kogoś tam jeszcze byle nie z $ReaLu$... Oby to u nas na okladce X360 go nie było.

12. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Ech, niestety EA woli dać na okładkę jakiegoś lalusiowatego gwiazdora zamiast naprawdę dobrych piłkarzy. FIFA to i tak kura znosząca złote jajka, bo nawet jeśli byłby to crap to i tak sprzedaż byłaby ogromna, ale jak jeszcze podkręcić wyniki? Dać kogoś sławnego i pokazać, że to jest trendy, tak, to jest to! Niestety tak zawsze będzie. Dla mnie fajnie by było dać np. Ville, Forlana, Casillasa, Iniestę, a nie Kakę, który miał naprawdę słaby sezon i nie jest najlepszy.

EDIT
    O właśnie Rooney'a, Berbatova, Drogbę...

13. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Podobało mi się kiedy Rooney był twarzą FIFY. Może Real im dopłacił za to żeby piłkarzyk z ich herbem wdarł się na okładkę gry, w końcu nie mają co z kasą robić. Przypuszczam że na okładce będziemy mogli jeszcze zobaczyć C.Ronaldo i Raul'a, wtedy niczym nie będzie się różnić od okładki gry "Real Madrid:The Game"...

14. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Niech no.Myślałem,że gówno jakieś będzie na okładce,a to koleś Kaka.Bardzo się zawiodłem.

15. xman

xman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    po tym jak sie zachowywal przed dostaniem czerwonej kartki na mistrzostwach nie powinien zajmowac takiego miejsca

16. arek91k1

arek91k1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam Kaka jest na tej okładce? Bo na cda pisali że razem z Rooneyem

17. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Na tej okładce psuje widok Rooney'a, ale ogólnie lepiej tak niż sam Kaka :)

18. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    KAKA będzie na okładce każdej FIFY, a do niego będą dobierani piłkarze z poszczególnych krajów np w Anglii będzie KAKA z Rooneyem, a w Polsce z Lewandowskim. Mi osobiście Brazylijczyk nie przeszkadza. EA chce mieć rozpoznawalną twarz na okładce i ma.

19. TheDarkKnight

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Ja na pewno nie kupię FIFY na okładce z jego facjatą . no chyba że w wersji polskiej na okładce nikogo innego nie będzie, wiec wtedy trzeba będzie niestety zakupić.

20. ques

ques Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wreszcie pozbyli się tego Rooneya... Wole Kake niż Rooneya , równie dobrze mogli by dać na okładkę F.Toressa wtedy byłbym zadowolony :p

21. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    To jest tak, że KAKA będzie na każdej okładce niezależnie od wersji ale na froncie będzie gwiazda kraju w którym wychodzi gra czyli np w UK Rooney w PL Lewandowski.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum