1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kalendarz Ubisoftu to fałszywka. Z czego cieszą się Francuzi?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez JaZz, Luty 15, 2012.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Ubisoft oficjalnie odniósł się do kalendarza wydawniczego firmy, który dziś obiegł sieć. Okazuje się, że spis gier, które mają ujrzeć światło dzienne w tym roku, został sfabrykowany.

Dziś rano pisaliśmy o planie wydawniczym Ubisoftu na rok 2012. Przedstawiciele francuskiego giganta po kilku godzinach wydali oświadczenie, w którym odcinają się od podanych w nim informacji. - Jesteśmy podekscytowani i nieco ubawieni widząc doniesienia z naszym kalendarzem wydawniczym - brzmi fragment oficjalnego stanowiska firmy, który publikuje na swoich łamach serwis Eurogamer.

- To pokazuje, że gracze bardzo chcieliby otrzymać nowe wieści na temat nadchodzących premier Ubisoftu. Ten kalendarz wydawniczy nie jest jednak prawidłowy. Gwarantujemy, że już niebawem usłyszycie wprost od nas o wspaniałych grach, jakie mamy w swoim planie wydawniczym na rok fiskalny 2012-13 - dodają przedstawiciele francuskiej firmy.

Warto jednak podkreślić, że nie wszystkie informacje zawarte w fałszywym kalendarzu Ubisoftu muszą być błędne. Już wcześniej podawano bowiem, że chociażby Assassin's Creed III zadebiutuje w tym roku kalendarzowym. Podobnie rzecz się ma z Ghost Recon: Future Soldier czy I Am Alive, które będzie można nabyć jeszcze przed wakacjami.

Po co zatem powyższe dementi? Ponieważ w omawianym planie znalazło się chociażby Tom Clancy's Splinter Cell: Retribution, którego Ubisoft nie zdążył nawet oficjalnie ogłosić.

http://www.gram.pl/news_8AnlG,64_Kalendarz_Ubisoftu_to_falszywka_Z_czego_ciesza_sie_Francuzi.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Czyli tak, czy siak - nowy AC wyjdzie i tak w tym roku, a to znaczy, że seria upada, a szkoda.
    Najważniejszy jest FarCry3, niech się na tym skupią, na resztę jestem w stanie poczekać ;)

4. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    I Am Alive nie wychodzi przypadkiem jakoś do końca tego tygodnia/miesiąca?
    Mówienie o terminie przed wakacjami to dosyć odległe plany.

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    No niestety muszę się zgodzić co do tego AC. Revelations do tej pory nie ukończyłem. Od Brotherhood nie mogłem się oderwać. Jak w AC:B ukończyłem wątek główny i misje poboczne to zająłem się osiągnięciami a nigdy tego nie robie...
    tak bardzo nie chciałem się rozstać z tą grą. Co do AC 3 to sorry ale brak słów:(

07 marca 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

07 marca 2012 ( Europejska premiera PAL )

07 marca 2012 ( premiera w USA NTSC )

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11828

...marzec też jest przed wakacjami :)

6. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Niech odpuszczą sobie w tym roku ACIII, będą same korzyści - będą mieli duużo czasu na dopracowanie FarCry 3 (które póki co zapowiada się za*ebiście), apetyt graczy na kolejnego Assassina wzrośnie a co za tym idzie = więcej zarobią. Splinter Cella niech odrzucą całkowicie bo już w Conviction było widać że nie umieją wycisnąć nic kreatywnego już z tej serii, więc dla dobra SC po prostu niech trzymają przy sobie te brudne łapy.

7. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No chyba nie. Już bym wolał dostać w tym roku nowego SC niż AC i Far Cry. Po conviction czuję niedosyt... Ta seria jeszcze zaskoczy :p

8. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    @Up FarCry 2 jest z 2008 roku. Nie lepiej zobaczyć co twórcy przygotują dla nas po czteroletnim odstępie czasu niż znów grać w sprawdzonego Assassina, gdzie pewnie nic nie zmienią oprócz fabuły? Ja własnie wolałbym zobaczyć ACIII za rok na jesień z innowacjami i ulepszoną grafiką (chociaż nie myśle że obecna jest zła, bo jest b.dobra).

Wczytywanie...

Poleć forum