1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kalendarz wspólnego grania - nowa inicjatywa

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Wojtek1989, Grudzień 1, 2014.

1. Wojtek1989

Wojtek1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witajcie drodzy użytkownicy forum!

Jak zapewne wielu z Was, tak i ja dodałem posta w wątku "Gramy razem na XO". Jednak niedogodnością którą zauważyłem jest spory problem z zebraniem się i pograniem w większej grupie. Wiele osób deklaruje posiadanie jakiejś gry, chęć grania online, jednak z "wstrzeleniem" się w podobną godzinę jest niezmiernie ciężko. Dlatego wpadłem na pomysł stworzenia Kalendarza Wspólnego Grania. Inicjatywa baaardzo prosta: chodzi o ustalenie konkretnego dnia i godziny kiedy zbieramy się razem i gramy w dany tytuł. Myślę że jeśli ustalimy sobie konkretne ramy czasowe to łatwiej będzie się zorganizować. Oczywiście dotyczy to osób chętnych, jeżeli wolisz grać sam, lub interesuje Cie gra w coś zupełnie innego - nie ma problemu:)

Wymaganie jest tak naprawdę jedno: aktywne używanie HS.

Pierwszym tytułem dla którego proponuję ustalić wpis w Kalendarzu jest GTA V. Wybór oczywisty, nie ma chyba lepszej gry to pogrania w większej grupie:) I dla przykładu, terminy dla tej właśnie gry przedstawiałyby się następująco: Poniedziałek, środa, piątek - godzina 19:00.
    Inicjatywa jest nowa, nie liczę na tłumy, ale fajnie byłoby zebrać się w te 5-10 osób:)

Jeśli chcesz wziąć udział, dodaj mnie do znajomych QUACKERS1989, będziesz widział czy gramy.

Kolejnym tytułem może być Fifa, COD, Forza, do wyboru do koloru, wszystko do ustalenia:)

Masz propozycje innych gier? uważasz że inne godziny / dni były by lepsze? Zapraszam do dyskusji!

2. Lotnik421 Xbox One

3. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Super inicjatywa. Osobiście piszę się na to jak tylko Młoda da mi pograć ;). A ostatnio to się na Was zawiodłem. Tylko fifa i fifa w kółko..

4. Wojtek1989

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Drodzy gracze!

Jesteśmy po pierwszym dniu:) Nie jestem w stanie zweryfikować ile osób dołączyło dzięki temu postowi a ile tak po prostu ale było nas 6-ściu i zabawa była przednia:) Powykonywaliśmy misje, pojeździliśmy wyścigi, pogadaliśmy, pośmialiśmy się i o to właśnie tu chodzi. Zapraszam na kolejne wspólne granie, środa godzina 19:00 !:)

5. LoRo1987

LoRo1987 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Ja proponuje ogólnie żeby podpiąć tego posta gdzieś czy nawet zrobić osobny dział na tego typu posty i po prostu wpisywać się na listę kto daną grę ma, kiedy w daną grę gramy itd. Co wy na to?

6. Wojtek1989

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja jestem jak najbardziej za, ale to już moderacja musiałaby jakoś temat ogarnąć:) Może utworzenie działu z tematami "Poniedziałek" "Wtorek" itp. ? Albo po prostu przeniesienie tego tematu i aktualizowanie go na bieżąco tak żeby każdy widział kiedy jest najbliższe granie i jaki tytuł będzie ogrywany. Ewentualnie utworzenie czegoś na kształt ankiety z poszczególnymi grami i wtedy każdy kto będzie miał zamiar wziąć udział we wspólnym graniu głosuje na grę która w danym terminie będzie ogrywana? Pomysłów jest sporo:)

7. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Od 22 mam wolne wieć piszę się na to tylko błagam nie FIFA !!!! I nie BF`y ;-)

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To ja się piszę do tego kalendarzowego grania, tylko w dniach roboczych przy konsoli jestem max do 20:00. Gry w które mogę grać, to: CoD: Advanced Warfare, Battlefield 4, Forza Motorsport 5, Forza Horizon 2 i GTA Online.

9. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    a mówicie o graniu GTA Online przy pośrednictwie Xbox 360 czy Xbox One ? Czy to nie ma znaczenia ?

Ja chętnie pogram - jestem codziennie popołudniami i wieczorami a w weekendy to i mogę nocki pozarywać :)

10. Wojtek1989

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Powyższe wiadomości dotyczą XO :) Kilka razy już Cię zapraszałem jak graliśmy, niestety bez odzewu, mam nadzieję że w końcu uda się razem pograć..:)

11. KAF4R84

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    Ah sorki być może się tak zdarzało, że konsola se chodzi a ja jestem gdzie indziej :)
    Jak możesz to podaj swój gamertag to zaraz sobie dodam do znajomych :)

12. Wojtek1989

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest w pierwszym poście:) QUACKERS1989

13. KAF4R84

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    aaa to przecież w sobotę graliśmy jedną misję :)

Dobra, to jak dzisiaj będziecie grać - daj znać - będę czujny :)
    Jakoś kontaktujecie się za pomocą headsetów ?

14. kadaj2

kadaj2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Parczew
    witam, chetnie bym z wami pograł, ale mam mega problem potrzebna mi fifa 15 ale cyfrowa wersja, bo mam głupia sytuacje kupiłem konsole ale skasowałem gre z konta fife, bo nie chciałem miec konta tego co sprzedał, i nie wiedziałem ze gra jest z profilem powiązana a nie z konsolą, mam ten pusty kartonik zdrapke z kodem, gra pobrana ale nie da sie włączyc i teraz cierpię bo dosciagałem całą gre, 16gb a woła o hasło do konta tego goscia, gdyby tylko konsola nie była brana przez lombard który nie ma jego tel, to bym zadzwonił, i juz mam, a tak mecze sie, bo nie mam gier tylko dema, jak to rozwiąze kiedys to chetnie sie odezwe, bo dopiero zaczynam przygode, z xbox one :) pozdro

15. leszekcce

leszekcce Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A nie lepiej dołączyć na Facebooku do Live Play ?

https://apps.facebook.com/liveplay_xbox/?fb_source=search&ref=ts&fref=ts

Jak by ktoś chciał to zazwyczaj koło 21 gramy ze znajomymi w Gears Of War 3 i Gears Of War Judgment

Wczytywanie...

Poleć forum